Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kap el a rosszullét, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap el a rosszullét, ha arra a bizonyos lányra gondolok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, a rosszullétet nem arra értem, hogy undorodom tőle vagy utálnám, pont ellenkezőleg: annyira ideges leszek ha rá gondolok, hogy émelygés, hányinger lesz rajtam úrrá. Ez normális? Mitől lehet? Veletek volt már ilyen?

2018. szept. 5. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerelmi kötés van rajtad. Amit egy másik nő kötött rád, nem az aki miatt ideges vagy.


Volt ilyen nálam is. Ha majd szabadulsz belőle, utána mindent meg fogsz érteni. Addig felesleges bármit is mondani, mert hol rájössz, hogy igazam van, hol meg a kétségek fognak leuralni ez ügyben..

2018. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a vele járó kémia megmozgatja a gyomrot, nem véletlenül mondják, hogy "pillangókat érzek a gyomromban", "a gyomrom összerándul, ha a közelemben van" és hasonlók...
2018. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
#1 Szerelmi kötés my ass.
2018. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
voodeedoo
2018. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is mondják, ezt a szerelem érzéséért felelős felszabaduló hormonok és kémiai vegyületek okozzák. Az emésztést terheli meg legjobban. Nem véletlen, hogy 1-2 év alatt elmúlik 🙂
2018. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
5 Ezt a marhaságot ne nagyon hangoztasd a neten kivül, mert kiröhögteted magad.
2018. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy normális, de rendellenes.


Nem tudok mást javasolni, minthogy egyél több alkalommal kis adagokat (4-5-szöri étkezés). Kerüld a nehezen emészthető dolgokat. Figyelj oda, a zöldségekre, és a megfelelő szénhidrát és fehérjebevitelre.

2018. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ezt érzed amúgy, ha találkoztok? (Gondolom igen) :D


Nálam a gyomörgörcs, gyomorideg megvolt, mellette a karjaimban/vállamban is volt, hogy éreztem hogy elnehezülnek/zsibbadnak.


Ha meg rá gondoltam és hogy nem lehet/kéne, akkor kb ilyen "szívszorító" érzés kapott el középtájon.


Ezek a felszabdult stresszhormonok miatt vannak, legalábbis a szorító érzésre mikor rákerestem, ezt írták.

2018. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Stan Mars? Puszi: Wandy
2019. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!