Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. A vírus lecsengése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. A vírus lecsengése után amikor minden helyre áll, ugyanúgy fogtok szaladgálni a külföldi pasik után?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
96%

27-es!

van különbseg, hogy valaki tök komolyan gondolja ezt, vagy csak heccnek, szorakozasnak szanta. Igy vagy ugy, de menekülnek töle, függetlenül attol, hogy hogyan nez ki.


Latszik, hogy sok ferfinak fogalma sincs arrol, hogy kell egy növel kommunikalni.

2020. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
8%
31-es. Nektek semmi se jó...
2020. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
dehogyis, jó lesz a beteg magyar is
2020. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
#31 most találjátok már el könyörgöm... most már ez se jó??
2020. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
90%

32 & 34

Latom, annyira degeneraltak vagytok, hogy nem tudtok olvasni se.

Igy vagy ugy, de menekülnek az ilyen idiotaktol.


Azert, mert luzerek vagytok, ne masokat hibaztassatok. Felnött emberek vagytok, ha a mostani helyzettel nem vagytok elegedettek, akkor valtoztassatok magatokon. Egy nö se szereti a depresszios, önsajnaltatos ferfiakat.

De gondolom egyszerübb nyafogni, meg a nöket hibaztatni ahelyett, hogy magatokba neznetek, es latnatok, hogy nagy valoszinüseggel bennetek van a hiba.

2020. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
89%
Hozzájuthatok... mint egy plazmatévé, amit elkapkodnak.
2020. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én most is szaladgálok, csak teljes védőfelszerelésben. Maszkban amúgy is jobb a szex, nem tudtad?
2020. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%

Eddig sem rohangáltam utánuk. Nem vírusfüggő, hogy nem jönnék össze külföldi hapsival.

Lehet, hogy ufó vagyok, de engem zavarnának a nyelvi és kulturális különbségek. Emiatt bele sem szeretek külföldibe. Egy kezem meg tudom igaz számolni, hogy 30 év alatt hányszor akartak velem ismerkedni. Ebből egyszer volt külföldi - egy finn srác. Aki egyébként abszolút nem volt tolakodó és szimpatikus is volt, de hát mit kezdjek vele? Nem tudom magam úgy kifejezni angolul, hogy komolyabban beszélgessünk. És nem azért meg alig beszélek angolul - munkám miatt és külföldi tanulmányok miatt használom is az angolt rendszeresen, de ez nem ugyanaz, mint párkapcsolatban egy őszinte beszélgetés.

2020. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!