Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. A vírus lecsengése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. A vírus lecsengése után amikor minden helyre áll, ugyanúgy fogtok szaladgálni a külföldi pasik után?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
98%
#19: úristen... tipikus gyakoris fogyatékos a beszűkült látókörével, aki csak azt veszi észre, amit akar. Akkor is, ha köze nincs az igazsághoz. Hát nem pont azt írta az előtted hozzászóló lány, hogy nem akar külföldi pasit???
2020. márc. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%

A magyar férfiak nagyon negatìvak, amitől nem lesznek vonzóbbak.

A férjem külföldi, de nem azért választottam, hogy instán villogjak vele, hanem mert sokkal udvariasabb, elfogadóbb pozitív ember.

Nem riad meg a házimunkától, nem hímsoviniszta, egyenjogú és egyenrangú partnerként tekint rám.


A vírus lecseng majd pár hét alatt, emiatt nem lesznek a külföldi férfiak kevésbé népszerűek.

2020. márc. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
Egyetlen olyan magyar nőt sem ismerek, akinek bármi köze lenne külföldiekhez. Nem unod még a f_szságaidat?
2020. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem zárják le a határokat véglegesen, én megyek magamtól külföldre. Magyar szót a büdös életben nem akarok hallani.
2020. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
19-nek igaza van. A magyar csajok szeretik a négerek füstös szagát.
2020. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
De, lezárják a határokat véglegesen, diktatúra lesz az egész földön..úristen...🤦‍♂️
2020. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
18-as Ez van velünk ezért nincs már kedvünk se próbálkozni nálatok: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..
2020. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

#27

Bolond, aki ilyenre reagál. Rossz humorú vagy szellemileg visszamaradott csinál ilyet, pláne siker reményében.


A barátom skót, és nem értem, mit tudnék vele villogni. Nálam mindig is csak fehér férfi jöhetett szóba. Nem lesz se jobb, se rosszabb a nemzetisége miatt, viszont nem itt élek (mármint Skóciában), nem meglepő, ha egy "helyi" férfival jöttem össze. Nem azért jöttem vele össze, mert skót. Azért jöttem össze vele, mert álmaim férfija. Az, hogy skót, annyit ad hozzá, hogy imádom a kultúráját é akcentusát. Ennyi.


Az ilyen ostoba kérdések és hasonló válaszok viszont annyi hatása van, hogy megalázzátok magatokat és minden külföldi párral rendelkező nőt meggyőzzetek arról, hogy jól döntött, hogy külföldi barátja/férje van. Nem érzed szánalmasnak magad?

2020. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Én abban bízom, hogy a nőknek a vírus után lejjebb mennek az igényeik, így talán végre én is hozzájuthatok egyhez... 😔

21 F

2020. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
95%

#29

Reménykedj csak. Miért nem fejleszted inkább magad?

2020. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!