Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összedől a civilizáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összedől a civilizáció most a koronavírus miatt, könnyebb lesz a nem top csajoknak?

Figyelt kérdés
Nincs kozmetikus, nincs gym, nincs fehérje, mi lesz velük? kénytelenek lesznek a pasik az átlagos, szép nőkre is ránézni? Vagy inkább egyedül, mint egy nem topmodellel?
2020. márc. 20. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Én abban bízom, hogy a válság miatt lejjebb fognak menni a nők igényei, nem lesz alapelvárás a luxuskocsi, luxusapartman stb...Én már csak ebben bízom. Így talán végre én is nőhöz juthatok 😔
2020. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Pontosan. Feherje, edzőtermek és kozmetikusok kora előtt sehol nem voltak szép lányok.
2020. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Gyakori93 ***** válasza:
82%

Nem is értem, miből gondoljátok, hogy könnyebb lesz párt találni annak, akinek ez eddig nem sikerült!

Attól még az emberek, nem fognak lejjebb adni az igényükből.


Nálam amúgy is a szépség relatív. A szépség egy mulandó dolog, sokkal fontosabb milyen is a személy valójában.

Persze, én sem fogok álszenteskedni, aki nekem nem tetszik, azzal nem jövök össze! De nem is feltétlen a top csajokra megyek rá.


Ha jól kijövök az adott személlyel, és ki alakulnak kölcsönös vonzalmak, nem fogok meghátrálni, azért mert, nem egy szépséggel hozz össze a sors!


További szép napot! :)

2020. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

"Én abban bízom, hogy a válság miatt lejjebb fognak menni a nők igényei, nem lesz alapelvárás a luxuskocsi, luxusapartman stb...Én már csak ebben bízom. Így talán végre én is nőhöz juthatok 😔

" Ne haragudj már, de te belegondoltál abba, amit leírsz?

Szerinted itthon az összes házas férfinak luxusapartmanja van? Vagy csak topmodellek számítanak nőnek? Asztalos, rendőr, tűzoltó, tesztelőmérnök, szakács, pincér, tudod ezek is szakmák és ilyen rokonaimnak, ismerőseimnek is van párja. De komolyan milyen elbacott virtuális világban él az, aki ilyeneket hisz?

2020. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja kérdező, ne reménykedj. Nem fog összedőlni. Vagy ha igen, jobb dolgotok is lesz, mint szexben reménykedni.
2020. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Mi így is inkább az átlag csajokra nézünk mint a vakolatos szoláriumos bányarémekre :)
2020. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
"A szép nőket meghagyjuk azoknak a férfiaknak, akiknek nincs fantáziája."
2020. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
A nem top csajoknak már így is könnyű. A nem top pasiknak pedig nem lesz könnyebb. Ez a szomorú valóság.
2020. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy, hogy az általad említett dolgokat rendszeresen igénybevettem, itthon is jól boldogulok és nem aggódok emiatt egyáltalán. Az általad említett dolgokat megoldom itthon jelenleg is.


Ha összedőlne a gazdaság, a civilizáció, akkor pedig értelmes dolgok miatt aggódnék, nem azért, hogy tudom-e riszálni olyan embereknek, akik amúgy is csak fel akarnak próbálni. Például az idős édesanyám miatt, hogy legyen a lakásomban víz, villany, hogy legyen mit ennünk, a munkahelyem miatt, a barátaim miatt, hasonlók.

2020. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van itthon 15 kg fehérje + itthon edzek, az arcom is rendbe tudom magamnak rakni. Egyedül szolis bőr nincs most. 😁
2020. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!