Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan huszon éves nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszon éves nő, aki amellett hogy szép, mást is fel tud mutatni?

Figyelt kérdés

Mondjuk intelligenciát, mélységét, önálló gondolatokat. Képes szórakozni alkohol és szex nélkül stb stb.


S nem ment át rajta a fél világ, emellett mindezt értéknek gondolja és tudatosan figyel rá.


Van aki így gondolkodik magáról?


2020. márc. 20. 15:51
1 2 3 4
 1/33 opened paradise ***** válasza:
97%
Kéne ide külön nőgyűlölő, meg lábfétis kategória...
2020. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Persze, rengeteg ilyen nő van.
2020. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem most egy jó nagy csoport nő mutat fel neked egy fél Twixet, kedves Kérdező. Megdolgoztál érte.
2020. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
Elég az, hogy szép legyek a többit fizeti a pasim
2020. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Igen, jelen. Továbbá fel tudok mutatni egy kiegyensúlyozott házasságot, és három egészséges, okos gyereket. Így már gondolom, a te fogalmaid szerint nem számítok nőnek. 😊
2020. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Huazonévesként egy férfi sem tud aokat felmutatni a tanulmányain kívül...
2020. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
A párom jó társaságnak tart és a barátaim is. Állítólag könnyű negnyílni nekem és jól tudom rendezni az emberek életét a közreműködésemmel. Jó meglátásaim és ötleteim vannak mások szerint, bár ez lehet, hogy a korábbi végzettségem maradványa. :) A fél világ nem ment át rajtam, egyrészt mert az én számom a szexuális étvágyam miatt egyjegyű, másrészt mert mindig a komoly kapcsolatokra gyúrtam és fiatalon szerettem volna olyan emberrel találkozni akivel a későbbiekben időben elkezdhetünk összedolgozni és normális közös életet tervezni társakként, szóval nem az volt a cél, hogy időt vesztegessek véges határidejű emberi kapcsolatokkal. De nem igazán értem, hogy a partnereim száma hogy függ össze az értékemmel. Én nem érzem magam attól többnek, hogy mást szeretek és nem vagyok szexuálisan annyira "lelkes".
2020. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet :D

Szerintem attól, hogy te rossz emberekkel futootál össze nem kellene általánosítani. Rengeteg ilyen nő van, ahogy olyan pasi is aki átment a fél világon, hülye és csak a kívül szép.

2020. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szép nem vagyok, mást talán fel tudok mutatni. :D
2020. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire gondolsz konkrétan. Én nagyon ritkán iszok, nem járok bulizni, nem szexeltem még, orvosira járok (amikor épp nincs vírus és nem zárják be az egyeremeket), szóval értelmes embernek tartom magam, de nyilván mindenhez nem értek. Ettől még nem hiszem, hogy különb lennék másoknál. Senki nem jobb vagy rosszabb attól, hogy más értékrendet vall vagy másképp szereti eltölteni a szabadidejét, mint én. Nem szeretek ítélkezni vagy másokhoz hasonlítgatni magam, simán csak élem az életem úgy, ahogy én személy szerint helyesnek látom, más meg legyen boldog azzal, amit ő tart jónak. Nem vagyunk egyformák.
2020. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!