Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Virus idején ne tarskeressőzün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virus idején ne tarskeressőzünk? Inkabb akkor hónapokig cölibátus?

Figyelt kérdés
31N
2020. márc. 20. 16:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Szóval

Nem első randin akartam szerelni. Csak ismerkedni.

2020. márc. 20. 17:07
 22/31 anonim ***** válasza:
Neten is ismerkedhetsz. Így legalább jobban kiismeritek egymást, ha leveleztek. Tudom lassúnak tűnik, de szerintem jobb megismerni egymást előtte.
2020. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%

Egy gyors tájékoztatás:

A COVID-19 vírus cseppfertőzéssel terjed, és légúti megbetegedést okoz a gyengébb immunrendszerű embereknél, tehát max, a puszi, kézfogás legyen mellőzve, viszont azért párunkat nem muszály hanyagolnunk, nemi betegséget nem fog okozni.


Jelenleg 2 dolog okoz problémát a vírussal kapcsolatban:

1. Nem veszik komolyan egyesek az óvintézkedéseket.

2. Pánikszerűen reagálnak, és a túlélésre koncentrálnak, mint ha az emberiség készülne kipusztulni.

2020. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
és muszáj egyik pasinak kb. szünet nélkül követnie a másikat? próbálj meg kicsit egyedül lenni, vagy tanuld meg, hogyan legyél.
2020. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem szeretek egyedül lenni,rosszul viselem ...

És nem a szex miatt hanem egyébként is egyedül itthon egy lakásban egyedül.

2020. márc. 20. 19:39
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szarul hangzik de sokan élnek egyedül
2020. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék Depressziós lenni emiatt ,a kijárási tilalmat be tartom de egész map egyedül elég nyomasztó és magányosan nem akarok élni.


Elkezdtem társkeresőzni aztán csak nem tart olyan sokáig ez az őrület.

2020. márc. 20. 20:57
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nagyon nagyon buta vagy! Kereskedelemben dolgozol sok emberrel talaklzol ki tudja mi van! Lenne egy parod lehet raragasztanal vmit! Ne legyél már ilyen kva önző!



Amugy meg le kéne mindnekit tesztelni 1 hónap karanten,hazhozszallitas és város fertőtlenítesek!


Önzö vagy! Nem lehetsz magányos,neten rengeteg baratod lehet!

2020. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer ismerkedtem egy orosz sráccal-pár ezer km volt csak köztünk. 3 hónapig kibírtuk, hogy nem találkoztunk, pedig nem vagyok épp frigid. Hidd el menni fog az, csak más értelmet (is) kell találni az életben ;)
2020. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Tök egyedül nem sok értelme van semminek.

Más aki családban él.


Tiszta depressziós vagyok már emiatt .

2020. márc. 21. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!