Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb, ha inkább cölibátust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha inkább cölibátust fogadok, mert nincs kedvem egyetlen nőnek sem megfelelni, meg ha amúgyis tudom, hogy úgysem fogadna el?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy valaha akárki is fog szeretni, magamon kívül. Eddig is csak szívattak, szórakoztak velem a nők. Volt, aki fogadásból jött oda hozzám.... Elég volt, nálam betelt a pohár! Legalább eggyel több csaj marad szingli, és így egy fiúnak jobb lesz így.

2017. máj. 24. 16:37
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
44%
Szerintem nem kell cölibátust fogadni, úgyse fog megdugni egy nő se.
2017. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ajj mán ezt már nekem is fáj olvasni haver :D inkább szerezz lóvét,dolgozz azon tud virítani,aztán le sem tudod őket majd vakarni
2017. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Na ez a dollibaba is egy 20 as lenne max pölö
2017. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Személy szerint rühellem "Sunshinedoll" nevű felhasználót, de most az egyszer igaza van. Ne fogadjál meg te semmit, nincs szükség rá, úgyse fog összejönne egy csaj se xD
2017. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem mondtál újat. A cölibátust amúgy meg úgy értettem, hogy prostihoz sem fogok elmenni...
2017. máj. 24. 17:15
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy érzed. Mindenki azt kezd az életével amit akar.
2017. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Én is utálom Sunshinedoll-t :D
2017. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem kell megfogadni, mert autómatice jár! 😀😀😀
2017. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tolem, megengedem.
2017. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak éld az életed, aztán annyi, nem kell megfogadni semmit, mert nincs értelme. Legfeljebb elüldöznéd azt, aki érdeklőne irántad. Ha odamegy szívatni egy nő, mondd azt neki, hogy köszi az ajánlatot, de nincs szükségem prostira.
2017. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!