Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Serintetek a csunya pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serintetek a csunya pasiknak is van esélye a szép lányoknál?

Figyelt kérdés
szerintetek van esélye a csunya pasiknak is a szép lányoknál vgay ők kit nézhetnek?
2020. márc. 22. 22:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
A csúnya pasiknak még a csúnya lányoknál sincs esélyük, nemhogy a szépeknél.
2020. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Lsd: Ed Sheeran, Wayne Rooney.

Abszolút nem férfi szépségek, de egyik olyan dalszövegeket tud írni, hogy a csajok 80%-a beleszeretne, ha neki címezné. Másik pedig a fociban jutott elég messzire, csak elszállt az agya és lelett fokozva másod osztályra.

És: mindkettőnek jóval dekoratívabb felesége van, mint amilyen férfiban.

Mi a titkuk? Nem itt gyakorin picsognak, hanem szépen elmélyültek valamiben, amihez értenek és abba fecceltek egy rahedli energiát.

Ed Sheeran:

[link]


Wayne Rooney:

[link]

2020. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, mire gondol egy csúnya pasi, amikor kiköti, hogy neki csak szép lány kell. Miért válassza őt egy szép lány, akinél sorban állnak a jobbnál jobb férfiak? Talán a belső értékeit? Hát eddig egy dolgot tudunk róla, hogy nemcsak csúnya, felszínes is, mert csak a külső érdekli és kettős mércét alkalmaz, mert azt várja el, hogy a nőt viszont ne érdekelje az ő külseje.

Nézz akit akarsz, próbálkozz annál, akinél akarsz, de ne lepődj meg, ha nem esnek az öledbe.

2020. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
aha értem
2020. márc. 23. 10:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent a csúnya? Van olyan férfi, aki nem csúnya, csak "aranyos" arca van, kevésbé maszkulin arcvonásokkal, és máris egyedül van. A csúnya relatív.
2020. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12: Azé' férfiként a focista eléggé nem tűnik randának, sőt... menő stílus, sportos alkat, erős nem ritka szakáll, jó karrier. Nem vagyok nő , de erős 8/10 lehet.
2020. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
#12 Még véletlenül sem az a titkuk, hogy híresek és gazdagok, ugye? :D
2020. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnyerni a lottót nagyobb esélyed van, pláne ha full egyértelmű dolgokra ilyeneket kérdezel, hogy “mire írod? Ezt mire írod? Ezt most hogy érted” Jajj rosszul vagyok ezektől.
2020. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17: De legalább fecceltek valamibe energiát, ahelyett, hogy picsognának. Amúgy mindketten gyerekkori szerelmekkel házasodtak, csak mondom.
2020. márc. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
relatív ki csunya és ki nem
2020. márc. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!