Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet írni szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet írni szerintetek egy internetes társkeresőn első üzenetnek?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy nem tudom hogy kezdjem. Mit is lehet írni ilyen helyen?
2020. márc. 24. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat ne gondolkozz rajta! A külsőd többet számít.
2020. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csá.
2020. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
60%

Nőknek szánt első üzenetek.:


- Jó suna vagy.

- Tosználak.

- Szeretsz dugni?


Férfiaknak szánt első üzenetek.:


- Mennyit keresel?

- Milyen kocsid van?

- Mekkora a fszod?

2020. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Mondok egy példát:

"Szia. Jani vagyok 28 éves senior java fejlesztő. 18 éve kezdtem el programozni és 15 éve járok konditerembe, ahol több súlyemelő és szépségversenyt is megnyertem. Budán lakom a 2. kerületben egyedül egy 5 szobás családi házban, amihez tartozik egy teniszpálya és egy úszómedence. Szeretek autókázni, 2 hónapja cseréltem le a régi BMW-met egy új BMW-re. Hétvégenként rendszeresen le szoktam menni a haverokkal a balatoni nyaralómba, ahol kisebb 50-60 fős bulikat szoktunk szervezni. Lenne kedved egy ebédhez a jachtomon?"

Látod így kell ezt.

2020. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Akadjatok már le a BMW mániátokról. Ez az utolsónak szólt. Unalmas. Szomszédom is új BMW-t vett sokan mentünk vele nem nagy cucc hidd el. Szerintem írj neki amit akarsz ha nem túl nagy tahóság akkor nem hiszem, hogy baj lenne vele. Persze attól függ, hogy normális e a nő, tehát ha ilyen szexkapcsolatos társkereső akkor még a szia dugunk? is jó lehet. Írj amit jónak látsz. Egy valamit már tudok a nőkről. Sok féle van nem lehet tudni, hogy kinek mi a jó. Van akinek az is jó ha rögtön kúrni akarsz. Van aki ezen vérig sértődik. Írj egy normális dolgot és lesz ami lesz. Szerintem.
2020. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Melyik az a film ami a legnagyobb hatást gyakorolta rád?
2020. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Van koronád, királylány?
2020. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
5# Azért te is rögtön beleültél, meg a BMW-be is.
2020. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Anált bírod?"
2020. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!