Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első randevú évfordulójára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randevú évfordulójára keresek valami verset, idézetet. Tudtok ilyet írni nekem?

Figyelt kérdés
nem általános szerelmes idézetet keresek mert olyat találtam ezret, de ilyen első randi specifikusat sajna nem
2015. dec. 22. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mióta megismertelek, azóta szeretlek, rabul ejtett ragyogása csillogó szemednek. Messze vagy tőlem, de nem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva."



"Sohase gondoltam, hogy ilyen szép az élet, mióta ismerlek csak azóta élek. Szívem szíveddel lágyan összedobban, szeretlek napról-napra, jobban és jobban."


"Azt a percet feledni nem tudom, mikor édes csókod égett az ajkamon, karomba fuztelek, arcom tuzben égett, éreztem, hogy szeretsz és én is szeretlek téged.

"


"Nemrég valami történt velem, a legcsodálatosabb dolog, egy álom amelyik valóra vált, azon a nap, amikor megszólitottál és megismertelek."


Remélem, tetszenek.

Egyébként, Google-ba beírod: szerelmes sms. Találni fogsz, megfelelőt.

2015. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, szépek de nem ilyen általános idézetekre gondoltam. :)
2015. dec. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!