Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó ötlet verset írni első levélnek internetes társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

39 éves pasi vagyok. Most ért véget egy 22 évig tartó kapcsolatom egyéb okok miatt.

Egy iskolába jártunk a lánnyal, 2 osztállyal alattam járt. Előtte nem volt komoly kapcsolatom. Össze szedtem minden tudásomat, bátorságomat és írtam neki verseket. Meg érte, mert bevált, 22 évig együtt voltunk. Igaz akkor még 97-et írtunk. Nem nagyon volt még internet (Windows 95!!!)

A kérdésem az lenne, hogy ma, az online társkeresések világában is lenne sikerem? Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha egy pasi a Helló! Szia! Na mizujs? Hogy, s mint? helyett első levélnek versbe foglalva próbálna ismerkedni? Nem túl ciki, giccses? Sajnos, jelen esetben már nincs rá mód, hogy levélpapírra kézzel és természetesen töltő tollal írjak verset, mint egykor. Reménytelen a helyzetem?



2019. máj. 4. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ótvar ciki.
2019. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerinrem sok embernek sok hogy annyira odavagy erte, mikor alug ismered...durvabb, mint Ted Mosby
2019. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nőként és társkeresőoldal használóként is mondom, ne tedd.

Én tuti nem válaszolnék semmit rá, még akkor sem, ha esetleg a képed alapján rokonszenves lennél.

2019. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy foglalkoznának vele, amint meglátják hogy férfi vagy egyből kuka
2019. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz nagyon egy művészlelket kell kifognod, hogy ezt értékelje. A mai nőket csak a rib.anckodás érdekli, szóval még azzal is több esélyed van, ha a fas.zodat küldöd el nekik képen.
2019. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félre érthető voltam. Nem egy bókokkal teli, versbe foglalt ömlengésre gondoltam, hanem csak megkérdezni, hogy van-e kedve ismerkedni? Mindezt pár sorban úgy, hogy rímeljen is. Persze lehet, hogy túlságosan szentimentális vagyok és nem látom a fától az erdőt!
2019. máj. 4. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Valami ilyesmi?


Hát szia, teccik a képed

Este megeszem a léped

Na ne tátsd el a szádat

Csak megb.aszom a pin.ádat.

2019. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szellemes vagy, de én nem ilyen vulgáris, obszcén stílust képviselek, hanem sokkal líraibbat! Azért köszönöm a választ.
2019. máj. 4. 16:31
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Lányoktól erre nem fogsz őszinte választ kapni, ezért bátorkodom férfiként válaszolni. Nőnek soha, semmilyen körülmények között nem szabad verset írni. A romantikus dolgokkal, mint amilyen ez is, csak elmarod őket magadtól. Egyébként társkeresőn tök mindegy, mit írsz, mert ha tökéletesen nézel ki, egy szia-mizuval is sikered lesz; ha nem, akkor meg el se fogják olvasni.
2019. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Régen én is társkeresőztem, és meguntam, hogy kb,. a normális levelekre soha nem válaszoltak, felidegesített, és egy csomó nőnek akinek tetszett a képe (az adatlapját meg se néztem), csak ennyit írtam, hogy "Gerincre vágnálak!". És rohadjak meg, ez jobban bejött nekik, elég sokan visszaírtak. Persze volt aki kikérte magának, volt aki poénra vette, de eliondult legalább a beszélgetés.
2019. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!