Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő nem jönne össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő nem jönne össze alacsonyabb vagy egy magas pasival?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, hogy a nő magasabb de eléggé ritka. Szerintem még az is, hogy egy magas a férfi és a nő. Ugye ha valaki vékony mondják, hogy mennyen edzeni. Ha ez a baja akkor csináljon azt. Na de ha én vagyok 174 centi és beleszeretnék egy 178 centis nőbe 10/9 ilyen nem akarna és akármit tennék akkor se? Ma is volt egy kérdés ahol a nőnek elvárás, hogy a pasi legyen 180+ na de ha nem vagyok akkora mit csináljak? Azon kívül, hogy keressek mást.

2020. márc. 24. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmi, keress mást. Utálhatod, itt most lehordhatod mindennek, amire nem áll fel neked, arra nem lehet rákényszeríteni.
2020. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

"Ma is volt egy kérdés ahol a nőnek elvárás, hogy a pasi legyen 180+ na de ha nem vagyok akkora mit csináljak?"

Linkeld be, légyszi!


Párom 172 centi, én 159 centi vagyok. A fent idézett kérdés máris megdőlt!

2020. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Te ilyen vagy, én meg olyan, hogy szeretem, ha egy férfi mellett eltörpülhetek. Engem ez izgat fel, ettől érzem férfiasnak többek között, hogy széltében-hosszában nagyobb nálam. A velem egymagasakat is gyakran alacsonyabbnak érzem magamnál, szóval 175 a minimum, ahol tetszett ember, ő is elég izmos, erős volt, ezért nem éreztem magam mellette debellának normál alkatú nőként. Egy vézna mellett csak akkor nem lenne ez, ha 180-190 lenne.


Kapaszkodj meg, a legtöbb férfinak sem tetszik, ha egy nő magasabb. Beszélgess velük is erről, ne csak a nőket pocskondiázd. Párom konkrétan azt mondta, hogy a nő a szeme magasságában kezdődik és nyugodtan lehet alacsony egészen addig, amíg nem kell lehajolnia a csókért... Legjobb férfi barátom is azért utasított vissza egy lányt, mert vele egymagas volt. Nem mindenki ilyen elkeseredett, hogy tacskó létére a zsiráfot is megbszná

2020. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nálatok hol magas a 180centi csak kérdezem.

nálunk a rokonságban sok tesóm annyi, és az orruk fölé érek mezítláb.

és én is csak 170centi vagyok nem vagyok magas..de nőknél normális

2020. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Alacsonyabbal nem egy magassal lehet ha nagyon bejön.

168 vagyok a volt párom ugyanilyen magas több mint öt évig együtt voltunk.

Ízlések és pofonok de ennyi. Ha nem kellesz a lánynak nem mindegy miért? Ha azért nem kellesz mert az izmosat akarja akkor fél év kemény izmosítás után újra felkeresed? Vagy logikusan keresel olyat akinek tetszel? Csak érdekel. Mert ugyan az a teendő szerintem bármilyen okkal kapsz kosarat. Átgondolod és tovább állsz.

2020. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez függ a személyiségtől is. Volt olyan lány, akivel vonzódtunk egymáshoz és magassarkúban vagy 10 cm-rel volt nálam magasabb. Én vagyok 178 cm, ő pedig 177 cm. Ettől függetlenül én is szeretem ha alacsonyabb a lány. Nekem az ideális az a 174 cm, most randiztam egy ilyen magas lánnyal és irtó jó volt, hogy lehajolni sem kell hozzá, de mégis megvan a magasságkülönbség.
2020. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Második nem akarom belinkelni de hidd el, hogy volt a megválaszoltjaim között van. És ott is csak egy nőről volt szó, hogy neki elvárás a 180+. Neked nem de neki igen.


Ötödik. Itt arról van szó, hogy érted sokszor azt mondják ha ez hiányzik belőled akkor változtass magadon. Na de a magasságomon nem építhetek. Arról meg, hogy mást keressek csak annyit, hogy ha valaki tetszik akkor megtenné érte a pasi ezt azt, csak hogy vele összejöjjön. Tehát ez olyan, hogy ilyennek születtél és nem tudsz tenni. Ha kövér valaki akkor lefogyhat de ha 174 nem nőhet. Tehát ha 174 centisen megtetszene a 180 centis szinte biztosan sose akarna?

2020. márc. 24. 20:44
 8/20 anonim ***** válasza:

Na akkor megint leírom...


Sokadik dolog a magasság a nők szemében.


Mire megy valaki a 185 centivel, ha Tesco őr? Vagy a 190-es vágóhídi bélmosónak lesz fullos csaja?

2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A fejedet sem tudod megváltoztatni, és ha nem tetszik annak, akivel össze akarsz jönni, akkor mi van?


Nem értem, hogy miért mindig arra vagytok rákattanva, akinek nem jöttök be.

2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó ez igaz, hogy az arcon se tudsz, de ha rákattanunk valakire akkor nem mindig könnyű "kikattanni". Érted. Na de a kérdés nem az, hogy min nem tudunk változtatni a magasságon kívül hanem, hogyha mi 174 centire nőttünk akkor 10 ből 9 180 centis lánynál elvből semmi esély?
2020. márc. 24. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!