Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél alacsonyabb egy lány, annál magasabb pasit választ?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Hogy kijöjjön az átlag xD


Na de viccet félretéve én ilyet nem vettem észre.

2019. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak annak tűnik. Mert az egyik magas, másik alacsony. Érted?
2019. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem így van. A nők mindig minél magasabb (minél magasabb státuszú) pasit akarnak, függetlenül az ő magasságuktól, státuszuktól.
2019. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Tudod miért tűnik így? Mert ha ilyet látsz azt MINDET észreveszed, mert feltűnő.


Ráadásul ha kivagy hegyezve erre, akkor pláne keresni fogod az ilyet, már tudat alatt is, hogy igazold magad.


Én is csináltam ilyet anno, más témában, aztán ellenőriztem és utólag rájöttem, hogy hülyeség volt :D

2019. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy biztos ki tudják cserélni a plafonon a led izzót, ha a lány a fiú nyakában ül.
2019. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolnám, hogy ez általános. Én nem vadászom a magas pasikat, mégis 4-ből 2 197-198 cm volt:D Aztán volt 170 cm-es barátom is. Tök mindegy, milyen magas, a személyisége a lényeg. Ha megfog valamivel, akkor nagyon nem érdekel, hogy 170 vagy 190 cm.
2019. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt jóval magasabb párom, de nem a magassága miatt választottam, sőt engem kimondottan zavart, hogy nem tudok neki csókot adni, amikor én szeretnék, csak ha lehajolt hozzám. Az átlagmagasságot preferálom.
2019. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sosem magasság alapján választok pasit mégis mindig magasakat fogok ki a 160cm-hez
2019. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Mert ők is mint a #8-as válaszoló, nem keresi "csak hát ilyet fog ki". Ez ugyan olyan mint "a szívem döntött".

Ez egy marhaság. Azért "fog" ki ilyet az ember mert ez tetszik neki és ez vonza. Nincs is ezzel baj, nem értem miért nem lehet felvállalni. Mindenkinek megvan a maga ideálja

2019. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 én általában az arcba zúgok bele. Ugyan úgy vonzónak találok egy 170cm-s fiút is, ha helyes az arca. Bár tény, hogy mellém praktikus a magas pasi, nem érem el a felső polcot xd
2019. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!