Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közmunkás nem találhat csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közmunkás nem találhat csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg csak közmunkás vagyok és 28 éves férfi. 1 évig volt rendes munkahelyem. Vannak kisebb betegségeim ami miatt nem könnyű elhelyezkednem és csak érettségim van egyetem nélkül. Szűz vagyok és nagyon szeretnék már végre barátnőt de legalább átlagos kinézetűt.


Nem iszok, nem cigizek csak egy függőségem van a videojátékok :D Nem vagyok kövér hanem a "vasággyal együtt is 60 kg kategória" és 173 cm magas. Szüleimmel élek és ők eltartanak, de nem vagyok milliomos! Se medence semmi. Viszont megvan amire szükségem van, mert sosem voltam az a típus aki BMW X5-ről álmodozna, medencéről meg luxus villáról. Csak annyi hogy jó lenne már egy barátnő akihez hozzábújhatnék, filmezheznénk és játszhatnánk együtt. Össze-vissza jött ment gyerekes nők nem kellenek. Azt sem mondom hogy topmodel de egy átlagos aranyos nő kellene, van valami esélyem?


Írhattok kritikát de a nagyon trágár beszólásokat jelenteni fogom, úgyis vannak ellenségeim nem kérem itt is...



2020. márc. 26. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha 28 éves korodig nem volt még kapcsolatod nővel, az nem azért van, mert most éppen közmunkás vagy.
2020. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

"Össze-vissza jött ment gyerekes nők nem kellenek." 🤣

Nem vagyok jött ment (bár nem tudom mit értesz az alatt?), de normális munkám van, autóm, nem anyucinál lakom és nyomkodom a játékokat. Van egy lányom, de szoba nem állnék veled, ha az utolsó pasika lennél sem!

Neked nem a közmunka miatt nem lesz nőd...

N27

2020. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

28 éves szűz ? Dagadt nem vagy akkor mi az oka? Szemelyiseged ? Gátlások ? Kicsi pénisz? Mamahotel?


De való igaz a kozmunkas életvitel sem vonzó de csak ez miatt nem tartanál itt.

2020. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De te is tudod.
2020. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is ekkora tróger voltam mint te, de egyszercsak rájöttem mekkora csicska vok itt anyámék nyakán. Egy hátizsákkal elköltöztem a fővárosba. Kismillió lehetőség munka, párkapcsolatban. Azóta 2 ingatlanom van. És szuper szerelmi kapcsolatom! Rázd gatyába magad!
2020. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de olvasva a soraid az első gondolatom az volt, hogy a közmunka a legkisebb gond veled.


Meg fogsz sértődni alighanem, de nem rosszindulattal írom, amit írok.


Először is leszögezem, hogy én is szeretek játszani, nem látok benne kivetni valót. De tudni kell a helyén kezelni: egy sokadlagos dolog, hobbi-féle, ami nem kéne, hogy központi szerepet játsszon az életedben, ha már nem ebből élsz. (az kevés kiváltságos ember sajátja)


Amit viszont kiveszek a soraidból, hogy zéró ambíció van benned, neked tökéletesen jó, hogy csak érettségid van, hogy közmunkád van és nem is nagyon akarsz ezen változtatni, csak fogadjon így el valaki.


Neked nem barátnő kell, max barátság extrákkal... de ahhoz legalább férfiasnak kéne lenni, hogy valamiért veled akarjon lenni. A leírásod alapján nem tettél és nem is tudsz mit letenni az asztalra és nem is akarsz. Utóbbi a legrosszabb.


A legtöbb nőnek szüksége van rá, hogy valamilyen szinten fel tudjon nézni a férfire. Általában a normálisabb nők ha el nem is várják, hogy mindent te teremts meg és még az X5-ös BMW sem kell nekik, de azt elvárják, hogy legyenek céljaid, amikért hajlandó vagy dolgozni, áldozatot hozni és azt, hogy céltudatos legyél.


Igaz, most itt épp egy világjárvány, de nem olyan rég olyan helyzetben volt az ország, hogy épp csak az nem dolgozott, aki nem akart, mivel akkora munkaerőhiány volt. Nem tudom milyen kisebb betegségeid vannak, de valamilyen rendes munkát akkor is lehet találni.


Azt ugyanis már lehet értékelni, ha törekszel arra, hogy előre haladj és teszel erőfeszítéseket az ügyben, azt már kevésbé, ha csak belesüppedsz a kényelemben. Te tipikus mamahoteles vagy a leírásod alapján.

Jómagam is a szüleimmel lakok, mert jelenleg bár rosszul nem keresek, annyira jól sem még, hogy albérletre is fussa. De folyamatosan dolgozok rajta, hogy szakmailag előbbre jussak, önellátó vagyok és mindig van egy hosszabb távú kitűzött célom. Munka mellett lett érettségim, munka mellett megyek szeptemberben 2 éves képzésre, munka mellett lett jogsim és épp az autó projekten vagyok rajta.


Csak azért említem a saját példámat, hogy legyen mivel összehasonlítani. Ugyanis hasonló korúak vagyunk, 29 vagyok.


Lehet, hogy nem vagyok a nők bálványa, de legalább ha ismerkedésre kerül a sor, nem kell szégyenkeznem ilyenek miatt és nem állok itt 29 évesen szűzként.


Mire fel várod el, hogy valaki veled akarjon lenni? Lehet veled közös jövőt tervezni? Lehet rád számítani? Még egy pizzára is a szádat húzva tudnád csak meghívni a barátnődet a közmunkás pénzből, egy közös nyaralás meg, még felesben fizetve sem jönne ki belőle rendesen.


Attól, hogy leérettségiztél, még lehet szakmát szerezni. Óriási szükség van szakemberekre minden ágazatban, nem csak főiskola/egyetem létezik.


Ha nem tudod, milyen munka tetszene, kísérletezz, próbálj ki addig idegennek tűnő dolgokat! Előbb-utóbb akad valami, ami bejön... és ha majd egyenesbe tetted az életed, utána kezdj a csajozáson agyalni. Addig bármilyen valamire való nő elhajt úgyis. Ideje felnőni...

2020. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól írják, hogy inkább az ambició hiánya a gond. Pár példa, hogy diploma nélkül is lehet keresni:

Zuhanykabin ajtó beállítás, szilózás, tartó felfúrás, kb. 1 óra meló, 20ezer.

Pár konnektor arrébb fúrása, 2 lámpa felrakása, 40 perc, 20ezer.


Egyik sem rakétatudomány, bárki ki tudja tanulni.

2020. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Összegezzük:

-28 éves szűz

-közmunkás, tehát nulla ambíció

-szülők tartják el

-törpe csontváz

-videójátékfüggő

-és még válogat is

Hát, barátom, te olyan kilométeres hátránnyal indulsz, hogy én nem nagyon reménykednék a helyedben.

2020. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem írok semmit (pontosabban semmi részleteset) mert ha elkezdeném ecsetelni mennyivel de mennyivel jobban állok minden szempontból nálad ugyanazzal az eredménnyel (nuku nő) akkor hátha nem törekedsz összeszedni magad mondván úgyse érdemes. Inkább a válaszolóknak mondanám: hiába jó valaki annyira hogy társként lehessen rá tekinteni az még semmi. El is kell adnod magad, és ha xy jobbnak hazudja magát nálad akkor neked annyi, nincs óvást lehetőség. Nincs casting se hogy mindenki megmutassa miben jó és biztató hanem az számít van e “menedzser” aki rásóz téged valakire. Mert egy lány pár másodperc akart skatulyáz aztán protekció nélkül nem kíváncsiak az emberre
2020. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" ... az számít van e “menedzser” aki rásóz téged valakire. Mert egy lány pár másodperc akart skatulyáz aztán protekció nélkül nem kíváncsiak az emberre"


Nem kötekedni akarok, de ilyen alapon se a netes társkeresők, se a szórakozóhelyen vagy egyéb helyen leszólítások nem működnének, pedig ezek adják manapság az ismerkedések zömét...

2020. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!