Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közmunkás nem találhat csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közmunkás nem találhat csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg csak közmunkás vagyok és 28 éves férfi. 1 évig volt rendes munkahelyem. Vannak kisebb betegségeim ami miatt nem könnyű elhelyezkednem és csak érettségim van egyetem nélkül. Szűz vagyok és nagyon szeretnék már végre barátnőt de legalább átlagos kinézetűt.


Nem iszok, nem cigizek csak egy függőségem van a videojátékok :D Nem vagyok kövér hanem a "vasággyal együtt is 60 kg kategória" és 173 cm magas. Szüleimmel élek és ők eltartanak, de nem vagyok milliomos! Se medence semmi. Viszont megvan amire szükségem van, mert sosem voltam az a típus aki BMW X5-ről álmodozna, medencéről meg luxus villáról. Csak annyi hogy jó lenne már egy barátnő akihez hozzábújhatnék, filmezheznénk és játszhatnánk együtt. Össze-vissza jött ment gyerekes nők nem kellenek. Azt sem mondom hogy topmodel de egy átlagos aranyos nő kellene, van valami esélyem?


Írhattok kritikát de a nagyon trágár beszólásokat jelenteni fogom, úgyis vannak ellenségeim nem kérem itt is...



2020. márc. 26. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es nyilván pofára pont nem vagyok a topban de itt az előzőekben mindenféle dolgokkal jöttek hogy ambíció, törekvés anyámkínja.... arra utalok hogy lassan a testtel
2020. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!