Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől akkora az értéke egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől akkora az értéke egy nőnek, hogy egyes férfiak képesek lemenni primitív, rosszindulatú bunkóba és mások halálában és kárában reménykedni, mert azt gondolják, úgy majd lesz nőjük?

Figyelt kérdés

Nem akarom lehúzni a nőket, én is az vagyok. De egyszerűen nem tudom felfogni, mi lehet bennünk annyira nagy dolog, hogy a férfiak úgy viselkedjenek, mintha nem is tudom, milyen értékről lenne szó? Én sosem lennék képes így viszonyulni a világhoz annak érdekében, hogy egy férfi velem legyen...


Reménykednek mások halálában, reménykednek abban, hogy mások kárt szenvednek, emiatt ők jobb helyzetben lesznek, képesek hihetetlen mennyiségű pénzt kiadni arra, hogy a nem megfelelő értékrendű (anyagias) nőket bevonzzák a fényűzésből vett vagyontárgyaikkal, képesek hihetetlen összegeket elverni társkeresőkre, prostituáltakra, randikra... Miért? Miért van ekkora értéke majdnem minden nőnek, mintha kriptonit lenne?


2020. márc. 26. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Mert rohadt nagy férfitöbblet van.
2020. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert sokat érünk! Nem nem a testünkre értem csak. És nem vagyok aranyásó!

N

2020. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És? Az, hogy valamiből kevesebb van, nem adja automatikusan az értékét. Albínókból is kevés van és szívátültetettekből is, mégsem megy le senki értük kutyába, mert nem kellene egy otthonra.
2020. márc. 26. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Vannak átlag pasik 180 cm/ 90 kg stb akik 30 évesen is szűzek. Ok reménykednek mindenben hogy ha a trendi sracok valahogy kikerülnek a képből akkor nekik is lehet kapcsolatuk.
2020. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szex meg nem akkora dolog, hogy eddig kelljen süllyedni. Egy orgazmus nem ér százezreket és életeket.
2020. márc. 26. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nők tán nem ilyenek? Mást választ helyette - dögöljön meg. Az utána levő barátnője - dögöljön meg. Az exe - dögöljön meg. Kikosarazott - dögöljön meg. Csak szexre használt - dögöljön meg. Más is fűzi aki neki tetszik - jól aláás, szabotálja ahol csak tudja. Feltűnt a láthatáron, pl. munkahelyen egy szép nő - aláás és beszólogat neki, hogy kifejezze társadalmi felsőbbrendűségét, hát tudja már hogy hol a helye! Ja és dögöljön meg.
2020. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Q nők legfeljebb egy-egy konkrét nőt utálnak. A férfiak ismeretlen emberek halálát várják jelenleg, hogy ismeretlen nők kezdjenek velük...
2020. márc. 26. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

A férfiak legalább ezt nyíltan megmondják. Ha a nőknek nem tetszik valami, kígyóként ásnak alád, szabotálnak, beszólogatnak, ellened fordítanak másokat, és még mosolyognak is hozzá, aztán ha kérdőre vonod őket mondanak valami koholt idióta indokot, hogy miért is tették.


Akkor inkább választanám azt, aki legalább őszintén és nyíltan megmondja, hogy miért kívánja valaki halálát. És amúgy nem azért, mert a nők annyit érnének. Hanem azért mert magányosak, szomorúak és elkeseredettek. Ha te boldogtalan lennél, te is próbálnál belekapaszkodni minden egyes kis reménysugárba.

2020. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
47% De getzi szánalmas vagy, nőnek adod ki magad, miközben a másik kérdésnél egyértelműen kiderül, hogy "férfi" vagy. Legalja.
2020. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom nekem nem érnek ennyit. Sőt, semennyit sem érnek jelenleg a szememben. LEgalábbis nem mint potenciális partner. Nem kívánom senki halaált mert ő boldog egy nővel, vagy mert valakinek van barátnője, szexhez jut minden nap én meg nem. Főleg nem idegen, ismeretlen embereknek nem kívánom ezt. Sőt, attól még, hogy nekem szar, de másnak is, nekem nem lesz jobb. Tipikus magyar mentalitás ez egyébként, pl fizetések esetében. Mindenki panaszkodik egymásnak, milyen szarul keres, és erre az szokott lenni a "megnyugtató" válasz, hogy "bezzeg én dolgozok 80000 órát napont aztán mégis kevesebbet kapok, mint te". Ettől még senkinek nem lesz jobb.

Nem veszek vagyntárgyakat, nem folytatok fényűző életmódot (nem is tudnék), nem menőzök a pénzemmel, értéktárgyaimmal, nincs menő kocsim, lakásom. Nem társkeresőzöm és nem prositzom, sőt nem is randizom mivel nincs kivel.


"A szex meg nem akkora dolog, hogy eddig kelljen süllyedni. Egy orgazmus nem ér százezreket és életeket."

Valóban nem. Főleg nekem nem. Szerintem önmagában egyáltalán nem jobb, mint mondjuk maszturbálni. Csakis akkor ha valaki olyannal van az ember akivel kölcsönösen szeretik egymást. Ezért nem mennék el soha prositzni és ezért nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok, az egyéjszakás kalandok sem. Soha nem értettem miért olya nnagy dolog vagy mi abban a jó, hogy egyes férfiak mániákusan arra mennek rá, hogy minél több nőt megfektessenek. Mitől lesz nekik ezzel jobb? Mennyive lesznek ezzel többek, értékesebbek?


De persze ez csak az én véleményem. Viszont úgy gondolom, hogy nagyon sokan vannak még így, csak talán ezt "ciki" bevallani.

2020. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!