Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki gyakran ordibál az előző kapcsolatából született gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Lakik itt egy nő a környéken, aki gyakran ordibál a pulyáival, igaz ő nem egyedülálló. Ő ihlette meg a kérdést. Az az érdekes, hogy a férfit még sose hallottam ordibálni. Nem tudom, hogy a nő idegrendszere gyenge vagy a pulyái debilek, de ha a férfi helyében lennék, én tuti lelépnék, nem bírnám elviselni, ami ott megy.

2020. márc. 26. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szeretem a tüzes csajokat 🤩😛
2020. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Miért jobb a puja szó mint a gyermek? Éljen a szép magyar nyelv.

Amúgy nem jönnék össze olyannal akinek gyereke van.

2020. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3: Mivel jobb a nő szó mint a nőstény?
2020. márc. 26. 18:16
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Az milyen szavakat használsz mutatja ki vagy. Képet ad a jellemedről tanultságodról arról mennyire vagy precíz hogy viszonyulsz az adott témához. A puja és a nőstény is degradáló. Azt lehet belőle leszűrni hogy vagy nagyon negatívan állsz ehhez a két csoporthoz vagy bunkó vagy esetleg alacsony szókinccsel vagy kisebbségi vagy ezek valamilyen variációja.

Ha ilyen szavakat használsz nem leszel túl szimpatikus. Tudom nem is célod de gondoltam elmondom.

2020. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5: Pulyának kell írni, nem pujának, te észkombájn.
2020. márc. 26. 18:28
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Mint írtam én nem használom ezt a szót és láttam már leírva j-vel is.

De épp azt mutatja ez a szó és a nőstény is amit a második megjegyzésed. Azt hogy gyerekes lekezelő és agresszív vagy. Ez nem gond csak mint írtam a szavak melyeket használsz téged jellemeznek akár csak a stílus.

2020. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: Paraszt vagyok, mi ezzel a probléma?
2020. márc. 26. 18:33
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
#5, a vesszők mellőzése is sokat elárul.
2020. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az ég világon semmi bajom vele. Te kérdeztél én válaszoltam. Ennyi történt. Az hogy te ebből miért akarsz veszekedést kreálni azt csak te tudhatod. Én viszont ebben nem vagyok partner. További szép estét.
2020. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!