Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan sráccal aki lefogyott és ez látszik a bőrén?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 04:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Sporttal kell fogyni, sok testmozgással, életmódváltással, és fokozatosan. Akkor ilyen nem fordul elő.
2020. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Még nem volt szerencsém élőben olyat látni aki "kifogyta a bőrét" de nem hiszem hogy túl vonzó lehet. Nagy dolog ha valaki sokat lead de ettől függetlenül sajnos a logó bőr nem vonzó. Ismerek olyat aki 150 kilós zsíros gömbhalból 120 kilós izomgyuri lett. Neki nem látszik a dolog a testén senki nem mondaná meg hogy milyen kövér volt és sokaknak vonzó.

Nem mindegy az ember hogy fogy de élőben kéne látni ahhoz hogy dönteni lehessen.

2020. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy férfiként kotyogok bele, első válaszadóra reagálnék.

Amennyiben az elhízás olyan mértékű alkalmazkodást kíván meg a bőrtől, hogy a többszörösére nő/tágul, azon nem segít semmilyen sport, csak az, ha rádszabják újra. Ha pl mellben b52-es bombázó vagy és mondjuk terhesség alatt f-117-es lopakodóvá duzzadsz, az, ha lemegy, olyan melleid lesznek utána, mint a spániel füle. Ez áll a bőröd egészére sajnos, sporrtal nem tudod helyrehozni.

2020. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

30kg folytam sporttal és étkezéssel

de látszik a bőrömön! pedig szépen lassan adtam le havi olyan 2-3kg csak szóval lett volna ideje visszahúzódni mégis a hasamon és a karomon nagyon látszik

majd a plasztika megoldja ez van


amúgy igen mert látható h képes küzdeni valamiért :) és van kitartása!

2020. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, összejönnék, nagy akaraterö kell a fogyáshoz és ezt mindenképpen becsülném benne. Végülis ha nagyon-nagyon zavaró akkor ha befejezte a fogyást, fel is varrathatja, de nem várnám el, hogy megtegye.
2020. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, nem ezen múlna.
2020. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az állam támogatja az ilyen korrekciós műtéteket, mert a logó bőrt plasztikaztatni kell ha olyan mertekű volt a fogyás. Van akinek egy külön kötény marad a hasan, nagyon nem esztétikus, hiába fogyott le az illető. Sajnos nem túl szép látvány.
2020. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Exem ilyen volt és nekem semmi bajom sem volt vele. Nem ezért szakítottunk, szóval össze jönnék.
2020. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért látom vannak még normálisak. Én jártam ebben a cipőben amúgy férfiként és borzasztó kiábrándulás volt, hogy minden kemény erőfeszítésem ellenére, a testem még rondább volt, mint fogyás előtt. Akkor jöttem rá, hogy édes mindegy, mennyit fogytam, attól nem lettem boldogabb. Sőt, strandra menni sem mertem.
2020. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!