Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan sráccal aki lefogyott és ez látszik a bőrén?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 04:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

#4 és #5 ezt tényleg nem tudtam. Sajnálom, hogy így van. Azt hittem, azoknak marad lógós a bőre, akik koplalással, mozgás nélkül, hirtelen fogynak sokat. Sajnálom.

2020. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, úgy is lehet ilyen, ha összeszakadsz, de az extrém eset sajna ilyen. Viszont amit írtál, megelőzésre nagyon jó.
2020. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1-es. Bameg, nektek semmi se jó. Ha egy kövér férfi nem talál párt, akkor “fogyjál le”. Ha meg lefogyott, akkor az meg nem jó, mert nem sporttal fogyott le.
2020. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ugyanezen okok miatt nem ismerkedem. Tényleg mindegy, maradhattam volna kövér is ennyi erővel.
2020. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen fogytam le 15 kilót. Nem lógott semmim, de durván narancsbőrös lettem. Ezután tornásztam egy évig napi két órát, a cellulitisz ugyanúgy meg van az alakom jobb lett, de a lényeg, azóta nem vetkőzöm, még nyáron is hosszú ujjú hosszú nadrág van rajtam.
2020. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!