Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 25 éves férfinek mekkora az esélye párt találni, ha van már egy "becsúszott" gyereke?

Figyelt kérdés

A 20-25 éves korosztály mennyire elfogadó ezzel? A gyerek még kicsi, és pár hónapos kapcsolatból fogant, sosem nevelték együtt, de az apa is igyekszik törődni vele.

Nyilván másabb az, ha valaki elvált és úgy van már gyereke.

Valamint ez eléggé emberfüggő is, de szerintetek a mai fiatal lányok hogy állnak ehhez a témához?


2020. márc. 29. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a férfi szeretne az új pàrral házasságot és majd még gyerekeket, akiket együtt tudnak nevelni.
2020. márc. 29. 18:45
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Aki így beszél a gyerekéről, az ne várja el senkitől, hogy szeresse és vele legyen.


Legközelebb vigyázz, hova és hogyan dugod a fąszod. Gyerekek nem csúsznak csak úgy be, ha nem vagy egy felelőtlen gyökér, aki még utána sem képes elismerni a felelősségét a helyzetben. Eszem ágában nem lenne összejönni egy olyan emberrel, aki így áll hozzá egy másik élethez.


24N

2020. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
hat en nem vagyok fiatal lany, de szerintem ertelmes lanynak ilyen fiatalon nem fog kelleni, Az mas kerdes, hogy discobol hazavinni valakit egy korre, annak el sem kell mondani, de komoly kapcsolat, igy csak a tarsadalom also retegeiben lehetseges szerintem (de nem kizart, mindig meglepodok mennyire igenytelenek tudnak lenni a nok).30-40 evesen mar mas kerdes..akkor nem egyedi eset. 23f
2020. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Olyan lánynál lesz esélyed, akinek szintén van gyereke, de egyedül van.
2020. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem el tudnám fogadni a helyzetet és nem okozna problémát. Bár fontos, hogy ne hónapok után szólj, hogy egyébként van egy gyereked.
2020. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anyukáknál van esélyed.
2020. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellenél. Nem azért, mert gyereked van, hanem azért, mert felelőtleb vagy és könnyelmű. Gusztustalan ez a megfogalmazás is.
2020. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell olyan pasi, akinek gyereke van.

24N

2020. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok de huszonéves pasi akinek gyereke van nem kellene, mivel ebből is látszik mennyire "felelősségteljes".
2020. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön haza vágni a srácot. Találhatsz párt magadnak, gyerekest, vagy gyermektelent is. Nekem úgy lett gyerekem 20 éves koromban, hogy a hölgyemény direkt teherbe akart esni, csak persze velem ezt nem közölte. Nekem már csak aķkor mondta meg, amikor már nem lehetett mit tenni. Nem kérdezte meg hogy akarok-e apuka lenni 20 évesen:) azt mondta védekezik én pedig tapasztalatlan voltam, az első nőm volt. De azután találtam barátnőt, majd meg is nősültem, nem volt ez gond soha.

ezeket amúgy egy barátnőjétől tudtam meg sok év múlva.

2020. márc. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!