Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az alábbiak közül nektek melyek kizáró okok egy férfinél?

Figyelt kérdés

1. Minden alkalommal harsányat tüsszent, amikor például az utcán kiér egy árnyékos szakaszból a napfényre. Néha olyan erősen jön, hogy kis híján hasraesik a lendülettől. Ha vissza akarja fojtani, az még rosszabb, mert ekkor egy vékony sikkantás- és nyögésszerű hangot hallat. Természetesen a koronavírus óta nyilvános helyen inkább a sikkantásszerű hangot választja.

2. Perverz és morbid humora van, és sokszor olyan helyzetben használja, amikor nem kéne.

3. Gyakran ironizál és finoman kigúnyolja azt is, akit egyébként nagyon szeret.

4. Meg van elégedve a külsejével, minden reggel (borotválkozás után) hosszú percekig elégedetten nézegeti az arcát a tükörben.

5. Utálja a macskákat, néha beléjük is rúg, ha elérhető közelségben vannak.

6. Van ugyan jogosítványa, de rossz sofőrnek tartja magát. Gyalog, biciklivel, tömegközlekedéssel és vonattal jár mindenhova.

7. Ősz elejétől az első meleg nyári napokig minden éjjel vastag térdzokniban alszik.

8. Nem bírja az alkoholt, két sörtől bőbeszédű és érzelgős lesz, aztán ölelgetni kezd mindenkit, aki a közelében van.

9. Ordítva Ákos-dalokat énekel a zuhany alatt.

10. Céltudatosan és lelkiismeret-furdalás nélkül átver és manipulál másokat, hogy anyagi haszonhoz jusson, legtöbbször olyan ravasz és sunyi módon, hogy az illetőnek fel sem tűnik.

11. Feketén issza a kávét és lenézően beszél azokról, akik cukrot vagy tejet raknak bele.

12. Rendszeresen rátör az egyedüllét igénye, ilyenkor akárkit és akármit ott tud hagyni, akármilyen szituációban, és elmegy sétálni egy nagyot vagy bezárkózik egy szobába és csukott szemmel zenét hallgat egy-két órán át.

13. Agresszív a vezetési stílusa, közben pedig fennhangon káromkodik és szidja a többi sofőrt, főleg a nőket.

14. Nem érdekli a politika, minden választás előtt sorsolással dönti el, hogy kire szavazzon.

15. Harcos gyurcsányista, van egy Fletóval közös fényképe is, ami bekeretezve lóg a nappaliban. Esténként, lefekvés előtt megcsókolja a képet.

16. Szex közben úgy liheg és hörög, mintha másodpercekre lenne a fulladásos haláltól.

17. Nyáron meztelenül flangál otthon és legnemesebb szervével kevergeti a tűzhelyen készülő ételt (a leveseket kivéve).

18. Mindenkit Schopenhauer- és Nietzsche-idézetekkel bombáz, és megveti azokat, akik nem értenek meg elsőre egy-egy gondolatot vagy elméletet.

19. Fogalma sincs, ki volt Schopenhauer és Nietzsche. Ha tippelnie kellene, azt mondaná, hogy a Bayern Münchenben fociztak 20-30 éve.

20. Szereti, ha egy nőnek finom, alig látható, szőke bajusza van.


2020. márc. 29. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

4

5

9

10

11

13

14

15

17

18


Ezek honnan jöttek neked? Nagyon királyságos vagy.

2020. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szelektálhatnám, mert pl az hogy tömegközlekedéssel utazik nem érdekel, de inkább azt mondom hogy az összes. Az isten mentsen meg egy ilyen pasastól.
2020. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1, 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.

Ezek kozul a 12-es csak szelsoseges esetben kizaro ok, tehat ha tenyleg azonnal otthagy es elvonul, mindegy mit csinalunk epp. Amugy nem gaz, ha nem volt semmi kulonosebb tervunk arra a par orara pont.

2020. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Inkább, hogy mi az ami elférhet: 6, 7, 20.

De ha valamiben rossz az ember, gyakoroljon... Ezt mindenképp megpróbálnám elérni vele. Ha nem menne, akkor biztos az élet más területén is elkerülő magatartást folytat, és az megölheti a vonzalmat.

+ Mondjuk nekem nincs szőke bajuszom, szóval, ha neki az nem jön be... akkor offos. :D

2020. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1: ez egyáltalán nem zavarna. Allergiás vagyok, tőlem sem idegen a tüsszögés

2: szeretem

3: én is

4: amíg emiatt nem érzi magát feljogosítva arra, hogy mindenkinek kellesse magát és flörtöljön, örülök neki

5: nekem sem a kedvenc állatom, de sosem bantanám. Ez gusztustalan és primitív. És kizáró ok.

6: semmi baj, nekem még jogsim sincs

7: felőlem

8: semmi baj, amíg velünk iszik

9: imádom :D

10: nem baj az, ha valaki rafinált, de ne adja el a lelkét ennek a stílusnak, főleg ne a pénzért

11: kibírom, megszoktam, hogy a kávémat cukros tejnek gúnyolják

12: attól tartok, ebben túl nagy kontraszt lennénk. Kizáró ok és bunkónak is tűnik a kivitelezés.

13: most akkor vezet kocsit vagy sem? Ha ilyen a stílusa, akkor nem akarom látni vezetni

14: nem kizáró ok, csak furcsa, hogy egy felnőtt ennyire igénytelen ebben a témában. Véleménye legalább legyen, ahhoz nem kell egymás torkának esni, mert más párti.

15: nem szeretem a megszállottakat, legyen az politika vagy vallás. Fletó poén mostanában, de politikailag nem egy életbiztosítás.

16: sebaj, eddig sem akartam sokat szexelni

17: mi a f#sz... Ha gyereket akarok, szülök egyet pls

18: mint mondtam, nem szeretem a megszállottakat és a gyerekeket sem

19: az ostobákat sem szeretem. Előbb kötöm fel magam, minthogy egy nálam lényegesen hülyébbel összejöjjek

20: fesse szőkére, mert ha hagynám nőni, nekem csak fekete lenne, ami így fehér bőrrel nagyon szexi

2020. márc. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc, ugye? Ilyen gyökér ember létezik a Földön?


Egy rakat mentális problémája lehet. Nárcisztikus például nagyon nagy valószínűséggel.


Soha nem jönnék össze ilyen emberrel. A hideg is kirázott olvasás közben.

2020. márc. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

A 2o-as problema egedul :D


A tobbi ok. Sok pont kifejezetten tetszik.

N

2020. márc. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a lista vagy akár csak egy része valós személyről lett mintázva akkor remélem már kezelik valahol az illetőt.

Szinte minden instant kizáró tényező ami fel lett sorolva. Sőt a legtöbb nem csak a párkapcsolatot de bármilyen kapcsolatot kizár mert egy ilyen ember elviselhetetlen.

A tüsszentés dolog olyan amivel nem igazán lehet mit kezdeni ettől függetlenül kellemetlen de az ember idővel megszokja ha akarja.

Olyan ember társaságában nem mutatkozom aki felnőtt létére nem tudja minek hol a helye. Magával a morbid humorral nincs bajom de aki nem tudja hol szabad az csak szimplán paraszt.

Nem bírom az olyan embereket akik gúnyolódnak se máson se rajtam. Empátia hiányára vall.

Az önimádat nem vonzó. Ha csak ez az egy idióta szokása van valakinek azt még el lehet viselni de többnyire nem merül ki ennyiben ha valaki önmagába szerelmes.

Aki egy ártatlan állatot csak azért bánt mert megteheti az egy olyan féreg akit a fakanál fogva lógatnék ki egy hideg téli napon a pusztába. Szintén az empátia teljes hiányára vall az állat kínzás.

Nem zavar ha nem szeret vezetni ha olykor mikor kéne hajlandó rá.

Abban alszik amiben akar.

Ha nem bírja az alkoholt ne igyon. Amennyiben erre képes nem izgat hogy hat rá.

Nem értékelem ha valaki üvöltve énekel mindegy hol teszi. Ha képes kulturált formában megoldani nem zavar. Amúgy szeretem Ákos dalait.

Egy manipulatív ember amellett hogy nincs empátiás készsége (eskü nem én vagyok erre ráálva csak a leírás kB egy pszichopatát jellemez) a legkevésbé sem megbízható.

Nincs bajom azzal ha valakinek kell én idő. Engem is sokszor elfáraszt ha sokat kell másokkal lennem. De azt nem fogadom el hogy mint k. a sezlonyról felpattan és otthagy csapot papot mikor kattan egyet.

Az egyenlőség híve vagyok. Épp annyi jó női sofőrt ismerek mint férfit így már ez is zavaró. Emellett nem tűröm az agressziót irányuljon az bárki vagy bármi felé legyen verbális vagy fizikai.

Arra és az alapján szavaz ahogy kedve tartja.

Nem bírom az elvakult bálványozást a kép csókolgatás pedig primitív és értelmetlen.

Ha ennyire szenved egy kis mozgástól akkor vagy túlsúlyos vagy semmi izomzata nincs esetleg szervi baja van. Bármelyik is kéne vele valamit kezdeni párkapcsolattól függetlenül.

A meztelenséget se kedvelem. Egy alsógatya nem oszt nem szoroz a meleg szempontjából de mégis kultúráltabb. Milyen már hogy mindenhova oda lológatja legközelebb meg a vendég ott ül vagy az adott dolgot fogja meg. A pont második fele abszurd így azt figyelmen kívül hagyom.

Mint már írtam nem bírom az ítélkezést gúnyt stb. attól mert adott témában tájékozottabb valaki nem kell mindentudónak képzelni magát. Az öntelt emberek taszítóak. Maga az idézet szajkózás se túl szimpatikus de mindenkinek van valami kattanása. Ha nem tartom zavarónak tőlem mondogathatja. Ha kellemetlen vagy úgy érzem nem "vihetem társaságba" mert nem tud normálisan viselkedni akkor még egyértelmű a helyzet.

Nem izgat ha adott témákban zokni sok dolog van amiben én se tudok mit mondani. Ha nem zárkózik el attól hogy fejlődjön nincs ezzel semmi gond.

Az hogy mi tetszik neki nem izgat. Ha én teszek neki hurrá ha nem nem. Hogy ezen belül mi tetszik vagy nem tetszik azon úgyse tudok változtatni. Az ízlés mindenkinek a magánügye.

2020. márc. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ezek közül az összes.
2020. márc. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De ráérsz!
2020. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!