Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buta férfival randiztatok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta férfival randiztatok már?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a randin szembesültetek azzal hogy szegény nagyon együgyű és buta.


Miben nyilvánult ez meg? Bambán lesett ki a fejéből, primitív volt?


A butaság összefügg azzal mennyire volt jómódú?



2020. márc. 30. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A butaság összefügg azzal mennyire volt jómódú?


Ehhez azért reprezantatív mintának megfelelő mennyiségű pasival kellene randizni, anélkül nem igazán megválaszolható a kérdés.

2020. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Igen...Csak én beszéltem,nem tudott hozzászólni semmihez sem..gyárban dolgozott.
2020. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

# 2


De akkor miket mondott? Hebegett habogott? Külsőre vonzónak találtad? Telefonban nem lehetett érezni hogy buta?

2020. márc. 30. 09:36
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen csak akkor szólalt meg ha kérdeztem.De igen,csak úgy voltam vele h az esélyt megadom,de sok mindent nem tudtam volna vele kezdeni..
2020. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudta mi Franciaország fővárosa...
2020. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Végig dicsekedett és bármit mondtam, ő rákontrázott, hogy neki több van, nagyobb van, szebb van, stb. Mint egy ovis.
2020. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta egy év hány hónapból áll, nem tudta egy óra hány perces, nem tudta kiszámolni hogy mennyi idő telik el 2 időpont között.Nem tudta mi Szerbia főváros, nem tudta mik a kontinensek, nem tudta megmondani melyik hónap lesz 5 hónap múlva, Nem csak randiztunk, jártunk is xD mentségemre szóljon: első szerelmem volt :D én egyetemet fejeztem, de elfogadtam. Ő szakított velem hahah. Utólag vssazgondolva szánalmas, sorry :D 25N
2020. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Háhogyan tudnék én is férfi vagyok én csak nővel randizok nem baj ha buta csak tuggyon nokedlit szaggatni.
2020. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de én buta nő vagyok. A bambán lesek ki a fejemből is előfordul, de jellemzőbb a bólogatás, a sok "ühüm" és a hallgatás. Érdeklődve hallgatok, de nem tudok sokat hozzáfűzni a másik mondandójához. Ha valami eszembe is jut, az általában h×lyeség, az a fájdalmas, egyáltalán nem vicces fajta, és mára már eljutottam odáig, hogy inkább nem mondom ki. Régen sajnos megtettem, rengeteget égtem miatta. Szerintem egy bizonyos életkor fölött így nyilvánul meg a butaság. Alatta pedig úgy, hogy kontrollálatlanul dől az illetőből a sok ostoba gondolat.
2020. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 7


Ez vicc!!! :D Azt hittem ilyen csak filmekben van!

2020. márc. 30. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!