Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sm's girl kérdése:

Fiúk számotokra milyen az ideális Tinder profil?

Figyelt kérdés

Milyen képeket láttok szívesebben, el szoktátok olvasni a leírást? Ha igen milyen leírások fognak meg titeket?

20L



2020. márc. 30. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Na én fiúként is kíváncsi lennék rá, hogy a lányoknak mi tetszik. :D
2020. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha valami szellemes és egyedi szöveg van odaköltve, az nagyon szimpatikus, de én nemigen tudok olyat összehozni, pláne ha az illető képe művészi és/vagy vicces, és így máris nem rúgok labdába nála. Nyilván szívesen látok fürdőrucis, fehérneműs képeket is, de akkor méginkább több fiúból kellene kitűnnöm. Profillal is, de üzenettel is, ami sosem ment nagyon, bár volt egy hőskorom a társkeresőkön, sok, aránylag változatos küldött levéllel. (nagyritkán levelEZÉSsel is) Sok olyan lány van, akinek olyan jó képei vannak, hogy már szöveget se kell írnia, de látszik rajta, hogy tudna írni, van élete (NEM plázás képek, pl.).


33F, most jó ideje nem vagyok aktív a Tinderen, meg amikor voltam, is minek

2020. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos én lányként írok. Van kint több fotóm,amelyek normális helyeken készültek,ruhában vagyok és nincs senki más sem rajta. Látszik az arcom és az alakom is. Pár mondatot írtam magamról(próbáltam viccesebb lenni,nem csak felsorolni a dolgokat),amiből ki tudódik,hogy hol tanulok,miket szeretek csinálni a szabadidőmben és milyen házi állatom van. Álltalában ezekkel nyitnak,kérdeznek vagy éppen dicsérik a képeimet.
2020. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális képek (nem kacsaszáj, nem naplementében egyik lábbal lábujjhegyen direkt nem nézve a kamerába pózolós), amelyiken látszik az arca. Egész alakos ruhás kép is előnyös ha van. Leírásban leírva, h mégis mit szeretne elérni a Tinder-en. Persze ilyen profil kb 100/1. De lehet én vagyok túl válogatós...


37/F

2020. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Legyél figyelemfelkeltő és kihívó. Az alfa kanoknak úgyis csak ideig óráig leszel jó.
2020. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem arra hajt utolsó...de jó,hogy ide is jössz provokálni
2020. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg házasságot keres, akkor ne tinderen tegye...
2020. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ez a két végletet ismered? Amúgy rohadt sok srác keres komolyat és nem csak szex miatt mondják.
2020. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát jó, majd úgyis rájön, mikor dobni fogja az aktuális alfa kan :D Nekem nyolc.
2020. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert te nem vagy sikeres a nőknél,még más férfiakra nem kell alfa kan jelzőt használnod.😀
2020. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!