Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpe kérdése:

Lányok, összejönnétek egy olyan fiúval, aki le van százalékolva és keveset keres, de próbálkozik és szeretne jobban fizető állást idővel?

Figyelt kérdés
Jelen esetben rólam van szó.Több,mint egy hónapja le vagyok százalékolva 45%-ra,4 órában dolgozom,de tudnék vállalni 8-at is.Megváltozott munkaképességű vagyok. A hallásom,meg gyerekkori agyi betegségem miatt vagyok leszázalékolva. Nálatok ez kizáró ok,ha valamilyen betegsége van a másiknak?

#leszázalék
2020. márc. 30. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
sok jóra ne számíts,kisöreg....
2020. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom a leszázalékolás oka valami elég súlyos betegség. Szóval nem.
2020. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A valamilyen betegség nem kizáró ok, de az agyi betegség az igen.
2020. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkát végzel,milyen végzettséged van,miben vagy korlátozva a mindennapi életben? Ezek fontos kérdések.
2020. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy dobozgyárban dolgozok kartonpapírokat szélezek,lyukasztok,ragasztok.Van érettségim,meg 2 okj képesítésem: informatikai hálózattelepítő,ügyintéző titkár.
2020. márc. 31. 22:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyedül,önállóan nem tudok boldogulni,magamra főzni,mosni,takarítani,vasalni nem tudok,ezeket mindig anyukám csinálja,a kaját úgy rendeljük többnyire. Gyenge fizikumú vagyok,így segítséget hívunk a ház körüli munkákhoz.
2020. márc. 31. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én biztatlak azzal,hogy ne add fel az ismerkedést és ne keseredj el.

Lányok közül se mindenki egészséges (sajnos). Persze, két kevésbé egészséges ember nehezebben boldogul, de nem lehetetlen.


Én a helyedben netes társkeresőn is ismerkednék, kiírva azt,hogy le vagy százalékolva, de dolgozol.

Az "agyi betegséget" bizonyára nem mentális vonalon érted, de ezt ne így írd mert félreérthető, látod.


Nő vagyok, én is le vagyok százalékolva, és én is részmunkaidőben dolgozok. Van párkapcsolatom, és a párom egészséges,mégis elfogadott így, amilyen vagyok.

Önállóbb vagyok mint TE, én gyereket nevelek, saját otthonom van, dolgozok, eltartom magunkat, és mindent intézek. Persze van amiben segítségre szorulok,de ezt felvállalom, hiszen kevesen vannak akik egyedül is boldogulnak még ha egészségesek is.

Szívből kívánom Neked,hogy sikerüljön párt találni, de ehhez fel kell készülnöd a kudarcokra, visszautasításokra is. Mint ahogy mindenkinek, aki ismerkedni szeretne.

2020. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A legfontosabb számomra,hogy az emberek elfogadjanak olyannak,amilyen vagyok.Ezzel sokan vannak így gondolom én.Gyereket nem szeretnék,mert nem akarom,hogy örökölje a rossz géneket,meg nem tudnék róla gondoskodni.Nem tudnék felelősségteljesen élni.


Nem azt mondom,hogy mindenáron kell nő,mert le tudom foglalni magam,ha akarom. Otthon játszok,netezek a gépen,zenét hallgatok,meg biciklizek a környéken.


A munkahelyen jól kijövök az emberekkel szerencsére,de nincsenek barátaim a melón kívül,mert a korombelieknek családja van,meg dolgoznak,vagyk külföldön élnek. Én más vagyok mint ők. A személyiségem,a képességeim,a gondolkodásom jelentősen eltér a környezetemtől.Néha hiányzik az,hogy valakivel lógjak,de ez az élet velejárója,hogy idővel nehezebb barátkozni az embernek.


Fent vagyok pár facebook csoportban,ami fogyatékosok csoportja. Ott beszélgettem pár emberrel,de ők messze vannak. Van,aki nem nagyon szeret beszélgetni,vagy nem jövök be neki.Nekem már csak ez jutott sajnos.


Remélem,hogy az életem gyökeresen meg fog változni idővel,ha lesz egy jobban fizető munkám,meg pár barát,akivel lóghatnék,meg majd barátnő. Addig marad a gép előtti kikapcsolódás.

2020. ápr. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!