Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, ti összejönnétek egy...

Hölgyek, ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki keveset kommunikál, csak akkor szól ha esetleg kérdezik, és egy étteremben vagy egy szórakozóhelyen sem mer igazán megszólalni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétlem. Még válaszra sem méltatnak tesó :DD
2014. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettesben se? Egy sót se merne elkérni a szomszéd asztalról? A pincért is a nő hívja oda, vagy mi?

Hát.. bocs de ha én se tudom őt megismerni, mert nem hagyja akkor nem jönnék össze vele...

2014. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De odamerné hívni,de nem lenne bőbeszédű. Csak tőszavakban válaszolna a kérdésekre is.
2014. aug. 18. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyen vagyok lányban. :D Úgy kell kihúzni belőlem a szavakat. Ha nem kérdeznek, akkor nem beszélek. De ha jobban megismertem már az illetőt, akkor egy idő után feloldódom mellette és egyre többet beszélek, a végén már túlkiabálom a másikat. :D Sajnos egyértelműen hátránnyal indulunk a nagydumásokkal szemben. Nagyon kevesen vannak, akik meglátják bennünk a szépséget és képesek várni arra, hogy megnyíljunk...de akkor biztosak lehetünk benne, hogy tényleg értékesnek tart a másik, mert ennyit várt hogy megismerhessen. :)

Őszintén szólva, én jobban vonzódom a határozott, talpraesett férfiakhoz. DE a másik végletet (a csendeseket) sem zárom ki, szeretem a rejtélyes embereket. :) Van egy ilyen ismerősöm is, aki iszonyatosan vonz, mert látom a tekintetében hogy több van benne, mint amennyit láttat...de olyan félénk hogy egyszerűen nem tudok közelebb kerülni hozzá. :( És mivel én is félénk vagyok, én sem merem randizni hívni.

2014. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!