Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leélni egy életet barátnő nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt, és szerintem nem is lesz ha csak nem történik valami csoda. Pedig szeretnék sőt családot is. Csak az a baj hogy kapcsolatteremtésben nem vagyok jó.
2020. ápr. 3. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
ugyanúgy ahogy eddig is
2020. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
80%

Úgy, hogy másban teljes mértékben megtalálod a lelki és testi kielégülést.


Lehetőleg ne káros szenvedélyek legyenek azok.

2020. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Stresszmentesen.
2020. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Majd megmondom, ha leéltem.. még 4 év és kb a felénél járok (jóhiszemű feltételezéssel élve)
2020. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Le lehet, nyugi. Nem minden a nő...
2020. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem volt, még feleség is. Utólag nézve inkább maradtam volna egyedül és építettem volna a karrierem, most jobban jártam volna. Igazából a pénz és a szabadság boldogít a legjobban. :)
2020. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj arra, hogy amíg neked nem jut egy sem, addig mások a modell barátnő mellett randizgatnak Tinderről a szebbnél szebb lányokkal. Mert az élet olyan igazságos.
2020. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Vidáman.
2020. ápr. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Könnyen. Örülj neki hogy neked meg nem volt hidd el nem sok mindenből maradtál ki. Kb 20-30%-a jó egy kapcsolatnak a maradék csak szívás. Hiszti, veszekedés, idegeskedés, féltékenység...

Amikor véget ér pedig még rosszabb mintha nem is lett volna.

2020. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem en temesd még ezt el ennyire. Én 22 éves vagyok és nekem sem volt még kapcsolatom, és már egyre kevesebb esélyt látok én is rá, de feladni nem adtam fel! Keress valami, amiben úgy látod, hogy jó vagy, járj el szórakozni a barátaiddal és várj türelmesen, én is ezt csinálom.:) (azokra a válaszolókra meg ne hallgas, akik azt mondják, hogy az egész csak stressz, én hiszem, hogy megéri kivárni)
2020. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!