Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalon nem akarok a nőktől semmit sem akkor a későbbiek folyamán ennek lesznek hátrányai az életemben?

Figyelt kérdés
Jelen helyzetemben nem akarok semmit sem a nőktől, sem párkapcsolatot és megismerni sem akarom őket. Mindig is tartottam tőlük és nem hittem el,hogy esetleg megfelelő lennék számukra. Ezért ez odáig fajult,hogy ma már a közelükbe sem megyek és mivel már a húszas éveimben járok azt sem mondhatom el, hogy beszélgettem volna velük. Viszont az utóbbi napokban sokat gondolkodtam azon, hogy mi lesz velem 30 vagy akár 40 évesen ha megváltozik a környezetem és az életem úgy ahogy van és abban a korban döntök úgy,hogy belevágok az ismerkedésbe. Várható valamilyen hátránya tegyük fel a munkámban vagy a magánéletemben ha soha nem megyek a nők közelébe? Mi lesz akkor ha 30 éven felül döntök úgy,hogy ismerkedem vagy akkor már teljesen felesleges?

2020. ápr. 1. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb leszel, annál inkább megszokod ezt az állapotot, aztán így maradsz. De ha változtatnál is mondjuk 35-40 évesen, a nők nem rajonganak azokért, akik annyi idősen próbálkoznak az első kapcsolatukkal.
2020. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor nekem ez a hajó már elment.
2020. ápr. 1. 11:39
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyi, hogy megbánod az elszalajtott éveket.
2020. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak ezt látom a legjobb megoldásnak mivel nagyon sok dolog nem teszi lehetővé azt,hogy bármit is kialakítsak a nőkkel.
2020. ápr. 1. 11:42
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó utáni pillanatokban vagy. Talán most még tudsz találni nagyon alacsony igényû, általában kevésbé okos lányt, akinek még kellhetsz ilyen tulajdonságokkal is, de ha a harmincas évediben (meg azután) kiderül, hogy sosem volt se kapcsolatod, se semmi (mert kiderül, meglátszik az ember viselkedésén), akkor méginkább menekülni fog mindenki. Szerintem is elment neked ez a hajó.
2020. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, nekem már évekkel ezelőtt esélytelen volt minden.
2020. ápr. 1. 11:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el, hogy esélytelen. Ne haragudj, de hülye a felfogásod ilyen téren, de sajnos mi nem segithetünk. Te kell rágyere arra, hogy te sem vagy kevesebb másnál, te is megfelelő vagy. Ha 22 évesen itt tartassz, akkor csak sajnálni tudlak. ÖNFEJLESZTÉS! Ezt neked kell akarnod, tőlünk hiába vársz hasznos tanácsot!
2020. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem a teljes életvitelem és környezetem sem engedheti meg. Ha már a hátam mögött olyanokat terjesztenek,hogy én is olyan hülye vagyok mint az apám és ezért sem álltak soha szóba velem a lányok, ezért kerültek el engem. És még szépen is fogalmaztam.
2020. ápr. 1. 11:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért húzzátok jobban le szerencsétlen, hogy elment a hajó, stb. 22 éves. Tegyen rendet a fejében, tudja értékelni magát, legyen töke. Egy nő sem harap, nem akasztanak fel senkit. Mit vesztesz ha kezdeményezel? Figyelj! Amit gondolsz, az válik valóra. Látják rajtad a reménytelenséget, önsajnálatot.Szerinted miért sikeres egy-egy férfi? Mert tudatják a világgal, hogy szeretik önmagukat, biztosak abban amit csinálnak. Egy nőnek sem kell picsogó kisfiú, aki a saját sebeit nyalogatja. A másik dolog. Senki sem lett sikeres úgy, hogy kudarca ne legyen. Muhammad Ali egyszer azt mondta: Akkor van baj, ha valaki a pof után képtelen felállni. 22 éves vagy ember!! Te miért ne lehetnél boldog? Fogalmad sincs, hogy a siránkozásaiddal miket dobsz el magadtól. Szóval: ha nem tudsz rendet tenni a fejedben, és változtatni magadon, egy szánalmas ember leszel, aki valószinuleg későbbiekben alkoholhoz nyúl,ha már most sajnálod magad. De persze ez a legkönnyebb: hibáztatni a világot, hogy te nem vagy megfelelő stb. Kezd elfogadni és szeretni magad, ez csak rajtad múlik. Sok sikert!
2020. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom kritizálni amit írtál és hidd el a kifogásokat sem akarom keresni. Egyetértek azzal amit írsz. Nem tudom,hogy hogyan látják rajtam a reménytelenséget mert nem ismerem a nőket. Próbálom elrejteni de már sokszor jegyezték meg nekem,hogy ha rám néznek látják,hogy teljesen szomorú vagyok még akkor is amikor egyáltalán nem voltam az. Már évekkel ezelőtt szerettem volna kezdeményezni feléjük és talán még lett is volna olyan lány aki örült volna neki, de mindig voltak olyan dolgok amik arra késztettek, hogy inkább ne tegyem meg. Ezek a dolgok pl. mindig is úgy tartottam, hogy a kinézetem sem előnyös és ha rájuk néztem mindig az volt az első gondolatom,hogy mit is akarnék én tőle, úgyis kevés lennék hozzá, a másik pedig a családi hátterem ami miatt már nagyon sokat szégyenkeztem és az évek alatt kialakult bennem egy olyan magatartás ami miatt ösztönösen távolságtartó lettem mindenkivel szemben. Mára odáig jutottam,hogy szexuális vágyam egyenlő lett a nullával.


Konkrétan mire értetted azt,hogy fogalmam sincsen,hogy mit dobok el magamtól?

2020. ápr. 1. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!