Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tanyasi pasiknak is már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonavadonban kérdése:

A tanyasi pasiknak is már csak a műkörmös festett nők kellenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tanyasi pasi kétféle lehet: aki oda született, és szószerint tanyasi (jó értelemben), és a városból kiköltözött gazdálkodó, aki sosem volt igazán tanyasi, felfogásban, igényben főleg nem.


Manapság a smink és a máköröm nem kifejezetten "úrinős" divat,főleg ha nincs túlzásba víve.

Rajtam minimális smink van ha dolgozni megyek, és rövid a körmöm, azon van géllak, ami nem mintás, egyszerű egyszínű.


Attól függ,hogy a tanyasi pasi mit vár el a mellette élő nőtől. Ha azt,hogy a gazdálkodásban is segítsen, akkor oda nem kell smink, műköröm, kivéve ha valami ünnepi eseményen vesznek részt.

Ha viszont háziasszonyi szerepet szán csak, vagy a gyerekekkel foglalkozást, bevásárlást,esetleg könyvelést, egyéb ügyintézést, akkor nyugodtan mehet a smink.

Az is lehet,hogy a tanyasi pasi egyedül gazdálkodik, alkalmazottal, míg a feleség munkahelyes.


Én úgy érzem,hogy a Te olvasatodban negatív jelzőt kap a tanyasi pasi.....akinek meg kellene elégedni egy -magára semmit sem adó, csak dolgozó- tanyasi nővel..

2020. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
54%
Én nő vagyok, nem egy tanyát vezettem már és képzeld, ezt géllakkal a kezemen tettem, sőt, általában egy szempilla spirál is volt fent. :D Hogy miért? Mert szerintem főleg egy tanyán elengedhetetlen, mert nem tudod annyit sikálni a kezed hogy a körmöd alatt ne maradjon valamennyi elszíneződés, ami elég undi egy pasinál is, de főleg egy női kézen. Illetve nem hiszem el hogy ez még mindig kattanása embereknek hogy "jajj műköröm". Nőjjetek már fel és amúgy is, üdv a 21. században! :D Nekem pl olyan papirvekony a körmöm gyerekkorom óta, hogy ha nincs rajta géllakk, akkor tövig vágva (ami szintén nem szép) is lemezeken válik, törik, akad, felszakadt, stb.
2020. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodjatok meg, az olyan ostoba pasik akik ott leragadtak, hogy “jaaj körme van, hogy törli ki a s*eggét, jaaaj mit tud vele a konyhában csinálni blabla” és például arra is húzzák a szájukat ha hölgy a boltba vagy munkába menet tesz magára némi sminket, urambocsá van kis diszkrét műpillája, azok ha tanyasiak, ha városiak akkor sem kellenek a nőnek, mert elnézést, de ez csak annyit mutat mennyire is vagy hülye.
2020. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fodor István Ferenc ***** válasza:
A tanya egy más világ. Mivel én is tanyasi "pasi" voltam, így tudom, hogy az ottani nők a hagyományos női szerepet viszik tovább, meg a férfia is a magukét. A véleményük meg kb. az a "túl oldalról", mint a 13/13-nak - úgyhogy nem is kell ideírnom.
2020. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egy csöppet rossz a kérdés ,hisze mint mindenre úgy itt is igaz,hogy nem mindenki egyforma.Tanyasiaknál is van ilyen-olyan ugyan úgy nagyvárosiaknál is..bár talán abban van igazság ,hogy aki nagyvárosban nő fel és nincs a közelében olyan ember,aki esetleg nem nagyvárosi ,tehát eleve máshogy áll a dolgokhoz az egyre inkább fellengzősebb. Egy kisebb városbéli srác sokkal kevesebbet ,de ugyan akkor sokkal eltérőbbet is tapasztal,így akár lehet,hogy teljesen máshogy áll azonos dologhoz...de mint mondtam mindig lesz pozitív és negatív kivétel.
2020. ápr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!