Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön is ennyi szolizott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is ennyi szolizott, mükörmös, póthajas plázai eladólány külsejű fiatal nő van?

Figyelt kérdés

Külső:

-farmer tornacipővel és derékig érő kabáttal és hatalmas táskával

-feketére vagy szőkére festett természetes gesztenyebarna haj

-müszempilla

-festett szemöldök ami kilóméterről látszik

-mükörmök

-szolizott bőr

-plasztika


Miért van ennyi futószalagról lekapott nő? Természetes elegancia, finomság, egyszerűség nem divat, mint mondjuk Ausztriában, Svájcban, Németországban? Mint ők [link]

[link]

Erre van igény itt?


2017. nov. 6. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Mert egyik hülye lány megy a másik után illetve mer sok pasinak pont az olyan lányok tetszenek..:(

Ha akarnék se tudnék olyan lány lenni mer ehhez azer nem kevés pénz kell, szoli bérlet havonta legalább 2x fodrász kéthetente műkörmös legalább mindig a legújabb divat kozmetikus stb:D

De nekem jó így natúrba is, olyan szép és egészséges a borom hajam kormom.. bár szoliba én is megyek néha mer nagyon fehér lennék:D én nem tudnám magamon elviselni ezt a sok mű cuccot illetve a sok sminket meg a kényelmetlen ruhákat napi szinten.

2017. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajnában, Romániában láttam még ilyen csajokat.

Nem a festett szemöldök, hanem a kék tetovált szemöldök!!!! Még mindig látok ilyet.

A plasztikával nincsen baj, csak soka okosba, olcsón akarják megoldani és hát lesz ami lesz.

Van nőismerősöm, aki szerint az igénytelenség, hogy nekem nincsen szépen díszített műkörmöm.

2017. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ausztriában élek, vidéken. Az osztrák nők felől kb.csődbe mehetne a szépségipar. Se műköröm, se műszempilla, se műmell. A sminkjük visszafogott, natúr smink, vagy épp semmilyen. A hajszínük ha festett is, közel áll a természetes színéhez. A frizurájuk viszont mindig rendezett. Az öltözködésből se csinálnak nagy hűhót. Hétköznap kényelmes, de csinos ruhákat hordanak, ünnepekkor előkerül az osztrák népviselet, a Tracht. Nekem tetszik az egyszerűségük. Ha póthajas lányt látok errefelé, az tutira magyar. Pedig több náció keveredik itt a környéken. De póthajuk csak a magyar lányoknak van.
2017. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Eladólány? És honnan tudod, milyen táskával és kabátban járnak az eladólányok, amikor többnyire a pult mögött, munka közben látod őket?

:D

2017. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a ribi kulso csak itthon divat a prolik kozott.
2017. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"igénytelenség, hogy nekem nincsen szépen díszített műkörmöm."


Na pont ez az igenytelen, proli szinvonal.

Olcso k1qqva szinvonaL.

2017. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

nem. külföldön sokkal több van.


világ-magyaro=külföld tehát


7 mrd x 2% = 140mill

0.01 mrd x 2% = 0.2 mill


kb 700 x annyi

2017. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt országokban ezek nem dívik.

A magyar pasik legtöbbjének az ilyen pirított qrvákra van igénye,mert java részükön tudnakuralkodni,mint anyagilag,mint szellemileg és nem kell megfeszíteniük magukat,hogy felsőbbrendű(bb)ek legyenek hozzájuk képest.

2017. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezazz, külföld csak haladó szellemű nyugati ország lehet.


A kérdésre válaszolva: nem.


Ahol a női egyenjogúság megvalósulni látszik, ott teljesen minimalisták a nők és természetesek. Ahol annyi joguk sincs, hogy felöltözhessenek olyan ruhába, amilyenbe akarnak, ott egyenruha van. Mi a kettő között vagyunk, már nem szólják meg a szabad önkifejezést ruhákban is, de még nem szoktuk meg, hogy szabad öltözködnünk akárhogy.


Jó 50 év nyugatratartás, és eltűnnek a műkörmök az országból.


Egyébként a plasztika nyugaton több, de kevésbé látványos. Keleten eleve kevesebb az orvos, de még kevesebb az, aki ki tudja fizetni.

2017. nov. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon divik a prosti look. Mashol nem jelkemzo.
2017. nov. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!