Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan várhatja el egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várhatja el egy rossz kapcsolatban élő nő, h jobban teperjek érte? 26F

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben ismertük meg egymást és úgy alakult, h folyamatosan tartjuk a kapcsolatot Messengeren azóta, meg többször is találkoztunk de csak mint barátok. Úgy gondoltam, h valami komolyabbat is ki lehetne hozni ebből az ismertségből, mert vonzónak tartjuk egymást viszont sose tértünk ki rá, h neki kapcsolata van. Ami rossz. Sose kérdeztem de ő se mondta soha. Három hete viszont véletlenül elszólta magát majd végül elmondta, h nagyon rossz kapcsolatban van két éve, de nem akar elszakadni a barátjától. Ekkor úgy döntöttem, h leállok az úgymond nyomulással mert ebből úgy se lesz semmi meg amúgyse fogok rányomulni valakire aki kapcsolatban áll....

Most hétvégén megint találkoztunk de összevesztünk.... Azt mondta h igazán megeröltethettem volna magamat mert ő úgy érzi, h nem is érdeklem őt.... Elmondtam neki h érdekel de nem úgy h otthon várja a barátja meghogy ő nem is akar igazán szakítani vele....

Mi jogon várja el tőlem h nagyobb érdeklődést mutassak felé ha nem is akarja ott hagyni a barátját?? Miért gondolja azt h jobban kéne iparkodnom érte??

ő 24N, én 26F


2020. ápr. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen alja jellemű, gyáva, gerinctelen nő szarjon sünt, de komolyan. Arra számított, hogy majd te legyezgeted az egóját és tőled megkaphja azt, amit a pasijától nem, anélkül, hogy fel kelljen adnia a kapcsolata kényelmét. Ha jót akarsz magadnak, akkor többet hozzá se szólsz és a jövőben is messziről elkerülöd a fajtáját.
2020. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem akarja otthagyni a "biztost", amig nem lát téged jobban teperni. Mindenesetre nem túl bizalomgerjesztő a viselkedése. Legalábbis én a helyedben nem nagyon tudnék megbízni benne, mi van, ha melletted is ezt fogja csinálni? Meg nehogy még ő kérjen már számon...
2020. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyet tanulj meg!


A rossz kapcsolatban élő nők sosem megmentő hős lovagot keresnek, hanem ego tuningot, és szórakoztatást.


A végén maradni fog a rossz (vagy rossznak mondott kapcsolatában), te viszont elszúrsz hónapokat-éveket, amíg tepersz érte, és egy pillanatig sem fogod érteni, hogy miért nem veled van, ha állandóan azt magyarázza, hogy mennyire boldogtalan a mostnai párja mellett, és mennyire örül minden pillanatnak amikor veled dumál.



Bár fiatalabb voltam nálad, de megszívtam saját magam (a végén hozzáment ahhoz a pasihoz, akirő hosszú ideig magyarázta, hogy még egy napot nem bír ki mellette, és csak én tartom benne a lelket), megszívta egy csomó haverom a lehető legválogatottabb módon, de egy közös volt. A rossz kapcsolatban lelket ápoló hős lovag sosem kapott semmit.


Légy okosabb, ha a csajnak rossz a kapcsolata, és lépni akar, akkor beül a kocsidba, és elhajt veled a naplementébe. Minden más esetben vagy te vagy a balek, aki elszórakoztatja, amíg a pasija a haverjaival bulizik, vagy a végén majd neked meséli el elsőként, hogy szakított, és megint nagyon szerelmes, talált egy férfit, aki persze nem te vagy

2020. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Pótlék vagy neki, aki dicsérgeti és meg valami szeretet-szerű dolgot kap néha, ha már otthon a barátjától ezeket nem kapja meg.

Most azt vetette a szemedre, hogy már te sem legyezgeted az egóját és ez rosszul esik neki.

Nőként írom ezt, hagyd a fenébe. Majd ha lesz benne tartás és szakít, akkor gondold át, hogy egyáltalán kellene-e neked egy ilyen hosszútávon.

2020. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy jogos. A lány kapcsolatfüggő. Ha annyira nagyon rossz lenne a kapcsolata, már kilépett volna. Egyelőre még elvan benne, de keresi a következő liánt, hogy megfogja.

Nem vall egészséges személyiségre.


33N

2020. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hijj, bakker...

Anno én is beleszaladtam ilyen nőbe. Folyamatosan ment a sírás, hogy a pasija megcsalta, ő elvesztette a bizalmát, xar a kapcsolatuk, stb.

Nekem bemesélte, hogy szakítottak, aztán lefeküdt velem párszor, majd kiderült, hogy a szakítást "elfelejtette" közölni a pasival, a családjával meg úgy kb. mindenkivel. Vagyis magyarul ugyanúgy élt a pasikájával, én csak egotuningnak voltam jó, meg kúrópajtinak felelősség nélkül.


Tanulság: ha valaki csak panaszkodik a xar kapcsolat miatt, de benne tesped évek óta, az max. izgalmas kis közjátéknak akar téged. Jobb az ilyet elkerülni.

2020. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi komolyabbat? Kapcsolatban pofátlanul, sunyin megy már fejben félre, szakítás vagy problémamegoldás helyett.

Jobban kéne teperned.... kérdezz vissza "egy takonygerincű, gyáva árulóért?" már azzal is vastagon túlteljesítesz, hogy beszélgetés vele.

2020. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!