Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kislányos, bájos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislányos, bájos nő visszahódíthatja a férfit, aki elhagyta?

Figyelt kérdés

Önbizalmat szerez, dögösebbé válik, láthatóan bomlanak utána a férfiak, annyira megváltozik..ugyanakkor megőrzi azt a bájt, őszinteséget, amilyen mindig is volt, viszont már nem az a gyenge, áldozattípus, hanem ugyanakkor törékeny, de igazi nővé érik.


Méltó hozzá a férfi, ha egyszer elhagyta? Egyáltalán akarhat -e visszamenni a nőhöz?


Nem rólam van szó, egy ismerősömről, aki odáig van azért a férfiért, aki elhagyta. Mi a véleményed?



2020. ápr. 6. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Eleve egy két lábon járó "szánalom" lenne, ha még ő teperne azért, aki kidobta, így szerintem esélytelen.
2020. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem igen :)

Kíváncsi lennék, hogy néz ki az a pasi, biztos egy iszonyú nagy macsó lehet.

2020. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. A kislány apja az illető?
2020. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szögezzük le előre: én nem hiszek az újrakezdésben az esetek döntő többségében.

Talán egy párt tudnék említeni konkrétan, akiknél úgy tűnik, sikeres.


Ez az ismerősöd akkor lesz igazi nő, amint ezt a srácot eltudja engedni. Még mindig áldozat, a saját téveszméié. :)


Képzeld el a következő helyzetet, hogy megértsd a helyzet abszurditását:


Használsz egy laptopot, majd kidobod a szemetesbe. Nincs különösebb gondja, egy pici kopás itt-ott, illetve, a te igényeidnek már nem elég.

Valaki kicseréli benne a processzort, rendbe rakja a külsejét, portalanítja, miegymás... aztán a kezed ügyébe teszi egy cetlivel, amin annyi áll: "HASZNÁLJ!".


Azért használtam TÁRGYAT a helyzet érzékeltetésére, mert ilyen szinten alázná meg magát az ismerősöd.

Egy eszköz lenne, amivel azt tesznek, amit csak akarnak. :(

2020. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"önbizalmat szerez, megváltozik" meg a nagy l..szt. Ugyanaz a törékeny kislány maradt belül ha ugyanazért a ferfiert sovarog.
2020. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat szerez... aha, akkor nem remegne egy olyanért, aki le se szarja.
2020. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy puhafedelu ponyvaregenyben minden bizonnyal. A valo eletben nevetseges kisakkozni a masik reakciojat, akinek az erzesei, szandekai, szabad akarata, elete uj tortenesei ott vannak nem mellekesen.
2020. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"nem rólam van szó" :) hehehe
2020. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esküszöm, hogy nem rólam van szó.. :)
2020. ápr. 6. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem találjon magának egy minden tekintetben jobb pasit az előzőnél!
2020. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!