Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Randiznátok olyan pasival akiről ki derülne hogy a kedvenc hobbija a trollkodás a különféle fórumokon?

Figyelt kérdés
Itt éli ki a kreatív energiáit, külön féle szerepekbe bújva.

2020. ápr. 9. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nem kéne olyan, akinek ennyire szürke és jellemtelen élete van.
2020. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
#11 miért nem?
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

#12

Tekintsük el a ténytől, hogy van barátom, és jelenleg amúgy sem kéne más.

Annyi lehetőség van az értelmes időtöltésre: művészetek, sportok, tanulás, és még annyi minden. Ha valaki ezek ellenére is ezzel tölti az idejét, az túl alacsony intelligenciai és érzelmi szinten van ahhoz, hogy akárcsak baráti kapcsolatot fenntartsak vele.

2020. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezt tartja a hobbijanak, szanalmasnak gondolnam es nem randiznek vele. Attol meg, mert en neha beirok ide valami hulyeseget amikor ket tevekenyseg kozott van szabad ot percem, nem neveznem a GYK-t vagy barmilyen internetes trollkodast hobbinak.
2020. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 No azért az általad kedvelt magasabb kultúrát is kedvelem ám! Szívesen vinnék el egy szofisztikált, cseppet sem átlagos hölgyet valami finom, mélyértelmű kulturális műsorra, amit csak választ, mondjuk egy Pintér Tibor-féle lovasszínház-előadásra vagy Fejős Éva egyik regényének bemutatójára. Ezek után nem mondhatod, hogy nem vagyok elég kultúrált!
2020. ápr. 9. 18:42
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Remelem tudod h akik irtak nem lanyok... De mondjuk mivel te is troll gondom nyilvanvalo.
2020. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem, pontosan azért mert szeretem, ha egy férfinak JÓ a humora. A kultúra pedig nem Pintér Tibor és Coelho, de ezt is tudod, mert trollkodtál már ezzel is, tanárnőnek beállítva magad. Egy szánalmas senkivel nem járnék.
2020. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Randiznék,.de nem sok értelme lenne.
2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#17 szerintem meg te trollkodsz. Úgy teszel, mintha lehetetlen lenne, hogy egy tanítónő szomjazza a Jimmy musical meg a Story magazin kulturkincseit.

Én is láttam azt a kérdést, és épp az ihletett meg a fenti válaszomban, de tényleg csúnya dolog tőled, hogy nem nézed ki a tanítónőkből a musicalek vagy Coelho iránti igényt sem.

2020. ápr. 10. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!