Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm pasija rám mozdult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm pasija rám mozdult. Teljesen ki vagyok borulva, h pont ő. Szükségem lenne már egy kis flörtre, de nem tehetem meg vele. Egy csók elcsattant, de a srác egész este ostromolt a bókjaival. Próbáltam elhárítani, de nem bírtam tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az igazság,h a barátnőm is csalja a pasiját,a fiú legjobb barátjával,de én így sem lennék rá képes!Pedig vonz a dolog,régen nem kerültem kapcsolatba fiúval...Lelkiismeret furdalásom is van,de srác is sokat jár az eszemben.Csak most találkoztam vele másodszor.
2009. júl. 14. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22
2009. júl. 14. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szép kis társaság, olyan szappanopera feeling gerinctelen módra. Nem tudok mit mondani, a legjobb az lenne, ha mindenki lebukna egyszerre.
2009. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényes társaság vagytok ti hallod-e... Nem is tudom, hogy erre lehet-e egyáltalán mondani valamit. Szólj a barátnődnek, a pasit meg hagyd, mert veled is ugyanezt tenné, és biztosan vannak rajta kívül is olyanok, akik tetszenek. Ez a "nem bírtam tovább" meg elég szánalmas, önkontroll kéne, és kész.
2009. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
flörtölj velem :)
2009. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!