Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elfogadni más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni más boldogságát?

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült?
2020. ápr. 11. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha az bant h irigykedsz, akkor az segit ha nem foglalkozol massal, probalsz a sajat eletedre koncentralni es abban megtalalni az elegedettseget boldogsagot.
2020. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen csak be kell látni, fel kell ismerni, hogy az irigységgel csak saját magadnak ártasz, és teljesen felesleges.
2020. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, hogy nem foglalkozol a másikkal. Éled a saját életedet és foglalkozol a saját dolgaiddal.


Minimalizálni kell a közösségi médiát, összes ismerős követését leállítani. Sokat segít ha nem az hányja a fb az arcodba minden nap, hogy hány ismerősöd babázott le, meg házasodott meg. Mert azt ugye senki sem ossza meg, hogy a a luxusnyaralás 30%os THM-el rendelkező hitelre ment, az esküvőért szintén el kellett adósodni, a lakásért meg az egész hátralévő életükkel fizettek.

2020. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nehezen lehet, nekem nem is sikerült sehogy. Majd ha nem mindig csak a másét lesegethetem, hanem végre nekem is jut a jóból... Olyan viszont nem lesz, úgyhogy akármennyire csúnyának tartott, elítélt dolog is az irigység, ez van. Meg nagy ritkán egy kis káröröm, ha más is megszívja, nem mindig csak én.
2020. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

4# Lexebb öröm a káröröm :)

Amúgy 3-é a pont

A közösségi oldalakon mindig mindenki boldog és szép, mert kötelező azt a képet mutatni. De a valóság nagyon nem ez.


De amilyen sztorikat lehet olvasni, akár itt a gyakorin... hát nem sokszor fog el az irigység :)

2020. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Lekötöm magamat más tevékenységekkel.
2020. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Elfogadni? Én nem elfogadom, hanem örülök neki! Nagyon boldoggá tenne, ha az ex férjem végre keresne magának egy jóra való nőt és nem lenne magányos. Nagyon örülnék, ha a gyerektelen barátnőmnek végre összejönne a baba. Szeretnék mindenhol boldog párokat látni magam körül. A boldogság jó dolog és örülök neki, akár az enyém akár másé.

Ja, és attól nekem nem lesz párom ha folyton másokra irigykedem mondjuk. Tehát nem is érdemes.

2020. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán nem is irigységre gondol a Kérdező, hanem (mint én most) , a saját szerencsétlenségemet látom kinagyítva az által, hogy minden barátnőm szuper boldog körülöttem. Persze az ember örül de akaratlanul is viszonyít. Tényleg én ennyivel rosszabb vagyok, hogy nekem még egy átlagos sem jön össze. Nem tudom, hogy az irigysége erre a legjobb szó.
2020. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!