Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy több nő gondolkodik így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nő gondolkodik így? És ha az ember pl állami szférában dolgozik diplomásként (rendőrtiszt. Mentőtiszt, tanár), akkor azokon jót röhöghet, mert azok sem keresnek megfelelően?

2020. ápr. 13. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem írta a kérdésnél, hogy jót röhögnek rajta. De személy szerint én is azért tanultam, hogy tudjak egy adott életszínvonalon élni. Végeztem alja munkát 150-es nettóért, de nem akartam úgy leélni egy életet, ezért addig tepertem, amíg dupláját, lassan tripláját nem vittem haza. És némileg zavarna, hogy ha lenne egy párom, aki csak úgy tud részt venni a dolgaimban, ha mindent állok neki, mert annyira keveset keres.


Amire meg szerintem a kérdező gondol, hogy szánalmas 40-es vén farkak az alóluk kirohadó kocsival meg lakással istennek hiszik magukat, mert a korukból adódóan némileg előrébb tartanak, mint egy 20 éves egyetemista, aki valószínűleg simán a fejükre nő intellektusban és anyagiakban is, de aktuálisan az ő szintjük papíron... Na ez tényleg az a kategória, hogy adj 5 évet és sehol sem leszel ahhoz a csajhoz képest. És teljesen jogos, ha valaki nem egy ilyen emberrel képzeli el a jövőjét.

2020. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem röhögnek, csak nem veszik potenciálisan férfi számba, mert kevés.


Bár ha egy rendőr csóró, akkor az elég fura. Ott van lóvé, ha ügyes.

2020. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok. Az összes férfi kollégámnak van nője vagy felesége, ahogy én is összejönnék bármikor tanárral, mentőtiszttel, tűzoltóval. Rendőrrel már kevésbé.
2020. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rendőr haverok nem szoktak magányosak lenni...
2020. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ország keleti felén a sofőrök, szakácsok, ápolók, eladók, stb stb. sem keresnek, max 20ezerrel többet. Na bumm. Ilyen alapon a fél ország egyedül lenne.
2020. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1: "És némileg zavarna, hogy ha lenne egy párom, aki csak úgy tud részt venni a dolgaimban, ha mindent állok neki, mert annyira keveset keres."


Ez csak akkor zavaró, ha ugyanazok a dolgok érdeklik, mint téged. Ha például te évente akarsz világot látni, és rángatni magaddal úgymond, akkor probléma ez. Főleg, ha mondjuk nem is akarja mert ez nem érdekli. Engem pl egyáltalán nem vonz ez, pedig anyagilag megtehetném. Ha ez érdekli, valószínűleg megteremti rá magának. Ha nem érdekli, akkor pedig az anyagiaktól függetlenül nem egymást keresitek. Tehát eleve nem illetek össze.

2020. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!