Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a legalább közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a legalább közepes külsejű nők az online társkeresőkön a rengeteg üzenetküldő közül a 2-3 legjóképűbbnek írnak vissza, én és a többi nem 9/10 vagy 10/10-es férfinek csak átlag alatti külsejű nő juthat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért kérdezed meg ezerszer? Igen, nyilván. Tessék, itt a válaszod
2020. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Őszíntén! Ha rád írna 10 csaj, te melyik 3-al mennél elsőre randizni? A 3 legjobban bejövővel, vagy a többivel?


A csajokra meg nem 10, hanem akár ennél több férfi ír rá.


Az egy másik kérdés, hogy a top 3-4-5 pasi a társkeresőkön tudja magáról, hogy milyen értéket képvisel, és gond nélkül pörgeti a friss húsokat (nekem is volt magazin pasi kinézetű haverom, aki mellett 2 hónapot megmaradt, az világrekorder csaj volt, a többi 1-2 estét kapott).


De ettől még senki nem fog az első harmadból válogatni, mert vagy bízik benne, hogy megfogja az isten lábát, vagy elmegy a kedve az egész társkeresőzéstől, mert ott mindneki csak szexet akar.


Mondd, hogy fordítva te nem a legjobban bejövős csajokkal mennél el, hanem azzal a kis szürke egérkével.

2020. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez a munkád, h naponta írod ki ugyanazt? :)
2020. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit tudsz felmutatni, letenni az asztalra, amiért mondjuk téged kéne válasszon egy nő?
2020. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Átlagos kinézetű srác vagyok, de nem csak átlag alatti csajok jutnak nekem. Szerencsére. De, tény, hogy kell egy pluszt hoznom, ami megvan a személyiségemben.
2020. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én a Tinderen szoktam ismerkedni. Ha van match, akkor mindig próbálok valami frappáns, nem unalmas üzenettel nyitni, sokszor bejönnek ezek az üzenetek. Viszont a lányok nem kérdezgetnek vissza, pár szóban válaszolnak csak. Ez gondolom azért van, mert pár 10/10-es pasi fűzi őket (aki amúgy csak szexet akar, de direkt nem vallja be a lánynak) és ezekkel a férfiakkal foglalkoznak. Ezért kezdem feladni a reményt, hogy 5/10-esként találhatok 5/10-es lányt magam mellé, mert ezek a lányok mind inkább a 9/10-esekkel és 10/10-esekkel akarnak randizni, nem a "saját szintjükkel".

2020. ápr. 13. 17:35
 7/17 anonim ***** válasza:
A tinderen egy csomó csaj válogatás nélkül mindenkit leokéz, csak azért, hogy egó tuningként lássa, hogy hány pasinak jön be. Maguk a pasik nem érdeklik
2020. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es kommentelő, hidd el, hogy a 10/10-eseknek visszaírnak ők is.
2020. ápr. 13. 17:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit én tapasztaltam, hogy jobbra húzom csak a nekem tetszőket, azoknak kb 80%-a match lesz, és akkor elkezdődik az irogatás. Sokan írnak, és én azokkal szoktam többet beszélni, akik kitartóbbak, és többet írnak, különben elveszik az üzenet.Sokszor már nem is tudom, hogy melyik férfivel levelezem.De válaszolok mindig általában, mert nem lehet tudni, kivel fogok majd passzolni.
2020. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

" Viszont a lányok nem kérdezgetnek vissza, pár szóban válaszolnak csak"


Az előbb ezt írtad, most meg, hogy visszaírnak.


Azt nem nevezném visszaírásnak, hogy 1-2 szavas válaszokkal ölik a kommunikációt

2020. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!