Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha természetes, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha természetes, hogy a nők idősebb és "előrébb tartó" férfiakat keresnek, miért háborodnak fel, ha ezek a férfiak fiatalabb és feszesebb testű nőket keresnek?

Figyelt kérdés
Mert azt alapvetőnek veszik, hogy a férfi keressen többet, legyen ambíciózus stb., de ha egy férfi, aki már elért valamit, fiatalabb és csinosabb nőket keres, megy a sírás, hogy milyen felszínesek a pasik.
2020. ápr. 14. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem baromira mindegy, hogy ki mit csinál az életével, de az a faszi, aki 20-30-40 évvel fiatalabbal van együtt, azért ne áltassa magát azzal, hogy vele csak a 2 szép szeméért van együtt a nő, az meg már felszínesség.
2020. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem háborodok fel. Majd a fószer fog, amikor a csinos kis barátnője félrekefél, vagy otthagyja az öreget egy fiatal izmos kis pasiért. ;D Persze miután válásnál viszi a fél házat.
2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem keresek idősebb férfit.
2020. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"az a faszi, aki 20-30-40 évvel fiatalabbal van együtt, azért ne áltassa magát azzal, hogy vele csak a 2 szép szeméért van együtt a nő"

Aha, mert ha egy nő azért van együtt a faszival, mert az "előrébb tart", gazdagabb, kétszer annyit keres, mint a csaj, az biztos nem érdekkapcsolat, mi? :D


Ugyanannak a helyzetnek a két oldalát hogy lehet ennyire kettős mércével kezelni? :D Ha a nő keres pénzes pasit, az oké, ha a pasi keres fiatal nőt, az felszínesség :D

2020. ápr. 14. 09:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem keresünk. Inkább korban közelit akar a nők többsége, tképp társat.
2020. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem a nálam 7 évvel idősebb volt férjemmel, nekem volt diplomám, jó állásom és egy saját lakásom. Neki egy 10 éves autója és nulla megtakarítása. Én azért jöttem vele össze, mert beleszerettem, nem azért mert előrébb tartott. De szinte minden barátnőm párjai velük nagyjából egykorú és ez a gyakori és a normális. Na, mi például húzzuk erre a szánkat néha. De megjegyzem, egyikünk sem keresett előrébb tartó férfit. Az ugye eszedbe sem jut hogy nem ugyanazok a nők húzzák a szájukat erre,akik ilyet keresnek? Tudod, a nők sokfélék.
2020. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Nincs nagyon okom felháborodni, egyrészt a párom korban közeli (4 évvel idősebb), másrészt bőven 30 alatt vagyok, de azért az kritikán aluli, amilyen pocskondiázással állnak egy 30+-os nőhöz egyesek. Elérni dolgokat az életben szerintem szükséges egy normális élethez és aki idősebb, attól valahol az ember elvárja, hogy ne ott tartson, mint fiatalon. Nem igazán tapasztaltam a környezetemben 10+ év korkülönbséges kapcsolatokat, ha van, akkor pedig ott is gazdag családból származik a nő és iskolázottsága alapján is a férfihez illik. Mindegy, tudom, hogy nem csak ilyen van.

Visszatérve, ahhoz, hogy ne legyen egy kalap szar az életed, tenni kell és tud is az ember tenni. De az, hogy egyeseknek a "magamfajtákra" áll fel olyannyira, hogy párjukat nem tisztelve próbálkoznak nálam (sikertelenül) házas férfiak, az undorító. És a megjegyzések is egy 30 feletti nőre, aki értelemszerűen nem tud változtatni a korán visszafelé.


24 leszek augusztusban. Rohadt fiatal vagyok. Mégis, 20 éves koromtól félek attól valahol, hogy telik az idő. Nézegetem magam a tükörben, hogy ugye még nincs ráncom, edzek, mindenféle fényvédőt, vitamint, hidratálót használok. Nem gondolom, hogy normális az, hogy egy nő ennyire tart a kortól, mert úgy érzi, hogy meg lesz csalva és cserben lesz hagyva. A lelkem mélyén tudom, hogy nem mérvadó ezeknek a férfiaknak a véleménye, főleg, hogy a párom is néha hülyének néz az efféle akcióim miatt, mondván, hogy eddig én vagyok a legfiatalabb barátnője és valószínűleg ez így is marad, de a másik oldalon meg folyamatosan öntik a szart a nyakamba, hogy egy értéktelen senki leszek 30 éves koromtól. Jó érzés? Nem, nem az. És sokkal szívesebben teljesítem (már teljesítettem) azt a feltételt, hogy keressek ugyanannyit, mint a párom és legyen legalább olyan magas végzettségem, mint a páromnak.


Valamiből fizetnem kell majd a plasztikai sebészt, hogy emberszámba vegyenek és ne legyek "leromló", "elvirágzó", "leamortizált", "értéktelen" nő.

2020. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Rockarc ***** válasza:
71%

A nok sok teruleten joval erettebbek az azonos koru ferfiaknal, ezert inkabb prefaralt naluk, hogy a masik legalabb olyan idos legyen, vagy par evvel idosebb, mint o. Ahol 10+ evekrol beszelunk ott mar mas van. Rossz csaladi mintak, mult szazadi berogzodes. Egy rakat olyan dolog lehet meg ezen kivul, amire megcsovalna a fejet egy pszichologus.


Ellenben ferfi szempontbol az evtizeddel ala valasztas szinten koros. Legalabbis eddig meg senkinek sem hittem el, hogy a friss, ropogos test lenne egy parkapcsolat alapja. Ilyenkor kenyszeres belemagyarazasok szoktak tortenni, majd a vegen lezarjak, hogy de erted! Persze, hogy ertem, csak szanalmas.


44F

2020. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"A nok sok teruleten joval erettebbek az azonos koru ferfiaknal"

Ez kb. a kamaszkor végéig tart, mert a nőknél hamarabb kezdődik a serdülőkor.

2020. ápr. 14. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

[link]


A nők csak azért keresnek kevesebbet, mert a tipikus "női szakmák" alulfizetettek és múlt századi berögződés, hogy a piacképes szakmák férfiasak. Ennyi a sztori röviden, szerencsére ez is leáldozóban van. A nők jobban teljesítenek a tanulmányaik és a munka során is, mentálisan és egészségügyileg is stabilabbak. Ha egy férfi ennek ellenére gazdagabb, képzettebb és a nőhöz képest idősebbként is ugyanolyan egészséges, az azt jelenti, hogy ténylegesen rátermett. Ne higgyétek, hogy ebben nincs ott az evolúció. Dehogynem. A mentális betegségek huszonéves kor elején tetőznek és elsősorban férfiakat érintenek. A férfiak nagy része hihetetlenül leromlik 20 és 30 között és komoly erőt és ráfordítást igényel visszahoznia magát. Ezért van az, hogy egy sikeres 30-as férfi többet mond minden szónál. A nők oldaláról pedig a teljesítmény majd a sztereotípiák és a kultúránkba beleolvadt hímsovinizmus kikopásával változik. Az elmúlt 10 évben elég drasztikusan.

2020. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!