Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes dolog az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes dolog az, ha a nálam idősebb nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Több párkapcsolatom is volt már korom beli lányokkal, de nem éreztem azt hogy igazán boldog lennék velük. A kapcsolataim nagy része mind szakítással végződött. Eddig nem mertem az idősebb korosztály felé nyitni mert féltem hogy az ismerőseim megszólnak miatta. Most van kialakulóban egy kapcsolatom egy nálam 21 évvel idősebb nővel. 2 hete találkozgatunk és jól érezzük magunkat egymással. Bár az utcán, a boltban, vagy a buszon, így is néha-néha megbámulnak az emberek. De ez a része már nem érdekel annyira!

A kérdésem csak az lenne: Gyakori/normális dolog az, ha csak az idősebb női korosztály jön be?


2012. jan. 28. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
milf allert!
2012. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemvagy egyedül,én 24 éves vagyok és nekemis csak az érett nők jönnek be!
2012. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mezei anya komplexus. tenni ellene nem tudsz semmit.


ettöl függetlenül szérfogod cseszni az életed. sem gyereked nem lehet, sem közös programok.


elég gyakori dolog. több ismerösömnél is van ilyen kapcs. 29éves korukra mikor már a gyereküket kellene nevelni addigra befordulnak és eletellenek lesznek. javarészt mindegyik piál mint a gödény

2012. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
arra gondolj, hogy ő 60 évesen már egy vén szottyadt szatyor lesz, te meg erejed teljében lévő férfi.... nem vezet ez a fajta hozzállás semmi jóra! :(
2012. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 év korkülönbséggel az anyád lehetne. Előfordulnak ilyen kapcsolatok, de nem tartom normálisnak. Te mit vársz egy ilyen kapcsolattól? Ez a nő nem fog neked gyereket szülni, folyamatosan féltékeny lesz a fiatalabb nőkre.
2012. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az idősebb nőket kedvelem. De egyáltalán nem képzelem el velük az életem, sem hosszabb kapcsolatot. Huszonéves vagyok és nekem főleg a harmincasok jönnek be, megvárom míg 40 leszek, akkor már hozzá érek azokhoz a nőkhöz akik tetszenek. Addig meg elvagyok egykét harmincassal, negyvenessel egy-egy rövidebb ideig.
2012. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Geri Csabáról válasza:
Nekem is csak az érett nők jönnek be,pedig én csak 20 körül vagyok! Velük minden teljesen más! Az érett nők gyengédségre oda figyelésre vágynak és szerintem egy korombeli srác ezeket megtudja adni! Szerintem nem gáz! Tudják,hogy mitől döglik a légy! ;)
2012. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!