Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igazat mondott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott a pasi?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk elég sokáig, de kapcsolatot nem szeretne, azzal magyarázta, hogy sem a külsőmmel sem a belső tulajdonságaimmal nincsen problémája, egyszerűen azt érzi, hogy valami nem passzol és nem érez szerelmet. Mondtam, hogy akkor mehet amerre lát, én befejeztem vele és azt mondta sajnálja, hogy magamra vettem a dolgot. De ezt hogy nem lehet az embernek nem magára vennie, amikor elvileg nem szerethető!!?
2020. ápr. 15. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
#10: Hát igen, ritka az amikor a nő van a dolog szopóvégén. De kívánom az összes nőnek hogy történjen velük jó sok ilyen, hogy megtudják mennyire "felemelő" érzés.
2020. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
#11 - és attól még, hogy velünk is megtörténik, gondolod, hogy kevesebbeket fogunk visszautasítani, mert nincs meg a kémia? Velem is szakítottak már, csúnyán is ráadásul, életem során, mégsem akadályoz ez meg abban, hogy ha olyan a helyzet, akkor véget vessek egy kapcsolatnak, hiába tudom, milyen vacak érzés.
2020. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen korrekt volt a srác, te meg behisztiztél. Tényleg érezhette, mennyire nem vagy rendben belül.
2020. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
# 11 Annyira tipikus. Rákényszerítenéd másokra a saját nyomorod, közben meg nem érted, miért utasítanak vissza, hiszen te olyan rendes vagy :D
2020. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

"hiszen te olyan rendes vagy :D"


Voltam*

2020. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, de sehol nem látom azt, hogy a srác azt mondta volna, hogy nem vagy szerethető.

Sőt, a leírásod alapján a lehető legkorrektebb volt.

Hogy ebből te mit forgatsz ki, az már a te "bajod".

Pl elég durva kémiagyilkos a labilis önértékelés. Ezen dolgoznod kéne.

29N

2020. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

11.

Egyáltalán nem ritka. Randizós korszakomban többször is előfordult, hogy beszélgettünk, SMSeztünk myVIPeztünk, MSNeztünk, (öreg vagyok na)

De mióta felnőttem, nem csinálok belőle önértékelési problémát, mert levontam a tapasztalatot, hogy "vanazúgyhogynem" Ennyi.

29N

2020. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna, ha kihasznál?
2020. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11# Bárki lehet bárminek a szopó végén, szóval csak óvatosan az ilyen kívángatásokkal
2020. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: Már hozzászoktam, nyugi. Az lepne meg ha egyszer nem én lennék ott.
2020. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!