Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, egy pasi eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy pasi eleinte tetszett/nem tetszett és aztán mondott csinált valamit vagy hallottál róla valamit amitől ez megváltozott, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tetszett, olyan mogorvanak tunt, es beszolt egy olyan dolog miatt,amirol goze nem volt.

Aztan tobb mindent megtudtam rola. A szemelyisegerol. Hasonlo felfogasu mint en, es ir. :)

2017. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját sztorim nincs. Egy barátnőm eljött hozzánkegy házibuliba, ahol az egyik srác (aki kissé illuminált állapotban volt) nagyon nem volt szimpatikus neki, az volt róla az első megjegyzése nekem, hogy milyen bunkó.

Aztán másik alkalommal, mondanom sem kell, hogy józanul, beszélgetni kezdtek. Pár évig együtt is voltak.

2017. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlsagosan is erőltettet egy témát ami számomra kellemetlen volt.
2017. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszett volna, de megjegyezte, hogy utálja a macskákat, és legszívesebben felrúgná az összeset. Hát ezek után...

Hasonló esetek: jó, tudom, iszonyat nyelvtannáci vagyok, de olyan miatt simán kiábrándulok emberekből, hogy a légyszit folyamatosan egy c-vel írja vagy ilyet kimond, hogy "Azt sem tudom, fiú-e vagyok vagy lány".


Olyan, aki először nem tetszett, és aztán megváltozott... kezdem azzal, hogy nem udvarolt soha, és nem is lett belőle semmi, főleg mert tanár-diák viszony volt... de hát nem volt egy férfiszépség, de olyan dumája volt (intelligens, erőltetettség nélkül vicces, nem beszólogatós, igazán humoros), hogy el voltam alélva.

2017. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!