Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdezzem meg a sráctól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg a sráctól, hogy miért lett távolságtartó, vagy hagyjam, mert úgyis kuka?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hete beszélünk a neten, csak még találkozni nem tudtunk, és eddig mindig mondta/küldött képet, hogy hol van, vagy mit csinál, stb, vagy éppen hogy fáradt, mindenféle apróságról is.


Tegnap délután mondta, hogy beszéljünk este, akkor hívott is, de előtte délután nem beszéltünk, és ma egész nap el van tűnve, semmit nem írt.


Ha dolgoznánk meg normális napok lennének, akkor nem zavarna, mert nyilván elfoglalt is lehetne, de eddig mindig egész nap beszéltünk, és nem értem, mi van most.

Tegnap este nagyon aranyos volt a telefonban, mondta, hogy majd mutassam meg, mit főzök ma, meg hogy beszéljünk...


Vajon talált másik csajt?

Megkérdezzem, mi van, vagy hagyjam?


2020. ápr. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem ezeket a nyomorultakat!
2020. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
32%
Felmerül a kérdés, hogy te mennyi energuàt fektettél bele ebbe a beszélgetésbe eddig...?
2020. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán szakadt meg eddig, mert nem köszöntünk el külön esténként, talán vagy 2x volt eddig olyan, akkor rám írt, tegnap meg én írtam este, meg én is sokat meséltem.
2020. ápr. 15. 17:27
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
5%

Szóvalll, 1x kéne egykis pluszenergiàt belefektetni és te egyből itt kérdezed, hogy mit tegyél...


Érdekel a frici egyàltalàn, vagy csak időtöltés neked?

2020. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
#2 "energuát" Ezen szanaszét röhögtem magamat, instant rányomtam a zöld kézre! :D
2020. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon tetszik, de nem akarok nyomulni rá, mikor lehet, már régen mással beszél...


Tegnap, mikor írtam este, akkor egyből felhívott utána, de ennyi.

2020. ápr. 15. 17:32
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
19%
#5, köszmàr!
2020. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne azzal írj rá, hogy miért nem ír vagy talált e már mást, hanem csak szimplán írj neki, hogy mi a helyzet.

Amúgy meg attól, hogy nem dolgoztok, még lehet más dolga is, ami miatt elfoglalt.

2020. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, neten beszélsz valakivel csak, nem ígért semmit, van élete. Nem kötelessége beszámolni, se nonstop írkálni.

Tuti felnőtt kategória ez?

2020. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!