Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Távolságtartó lettem, így távolságtartó lett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt, csodaszép és nagyjából mindenben felettem áll, ezért úgy éreztem, hogy tök esélytelen vagyok, de nem bírtam ki, mindig írtam neki. Válaszolt is bőven, kérdezegetett, de mindig bekattant nekem, hogy én nem vagyok elég, úgyhogy hagytam. Mindig örült, ha írtam, de most küldtem nekik egy mémet (2 napja nem beszéltünk), megnézte és nem reagál reggel óta, pedig folyamatosan fent van és mindig írni szokott. Most úgy érzem, hogy nem hagyhatom veszni, mit tegyek?
2020. ápr. 15. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Hihetetlen hogy itt mennyi tökölésről és túlgondolásról lehet olvasni.


Reggel óta nem reagált ... azért még ne akaszd fel magad, jó?!

2020. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Bekattant, hogy nem vagy elég? Miben nem vagy elég?
2020. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb, tanultabb, jobb módú stb
2020. ápr. 15. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor mi a kérdés? Szar vagy, ennyi!
2020. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva... küldtél egy mémet, és nem válaszolt?? Ez már a vég... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amémekre szerintem nem mindenki szokott válaszolni.

Írj neki üzenetet, hátha arra reagál

2020. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a mém?
2020. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!