Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon riasztó egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon riasztó egy férfi számára, ha a nő távolságtartó?

Figyelt kérdés

Nem tudatos ,de nagyon zavarban tudok lenni, ha szembe jön velem a kiszemeltem, nem tudok feloldódni... -_- Párszor már beszéltünk, de ennek ellenére is görcsösnek érzem, ha vele találkozok...félek, hogy ez már riasztó és tovább fog állni..


26N


2020. febr. 20. 18:52
 1/8 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam szinte mindig, és igen, azt a visszajelzést kaptam, hogy ez zavarja a férfiakat. De leginkább azt gondolta mindig az aktuális illető, hogy nem érdekel engem (közben meg odáig voltam meg vissza). Szóval ezt sajnos le kell vetkőzni valahogy, és bátran kimutatni, ha valaki érdekel. Nem történhet katasztrófa. ;)


27/N

2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt régen egy barátnőm, első randin annyira csendben és zavarban volt, szinte meg se szólalt, csak furán vigyorgott és fogalmam nem volt, hogy most akkor mi van. Beszéltem, érdeklődtem jólé érzi-e magát motyogott, vigyorgott.


Már nagyon úgy voltam, hogy megmondom, hagyjuk az egészet és véget vetek a randinak. Aztán inkább jött egy hirtelen ötlet, megcsókoltam, hagyta, onnantól tudtam, hogy sínen vagyunk és ő is kicsit oldottabb lett.


De ehhez kellett az, hogy levetkőzzem a saját gátlásaimat, "bátor" legyek és meglépjem a dolgot, ami másnál lehet be sem jött volna.

2020. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, de ez azt sugallja számunkra, hogy nem tetszünk nektek és nem élvezitek a társaságunkat.


Te mit szólnál hozzá ha egy srác elrántaná a kezét ha megszeretnéd fogni, vagy mindig egy lépéssel hátrébb állna ha közelednél? Gondolom te is inkább hagynád a dolgot.

2020. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as ez ösztönös blokk amit van aki nehezen dob el mert nem tudja hogy. Ha a partner eq intelligens akkor észreveszi hogy nem a nem érdeklésről van szó. Van aki nehezen hiszi el hogy tényleg ő kell a neki tetszőnek és nem más szóval ezért az ilyen tipusú embert sem hibáztathatja senki mert nem tehet róla hogy fél.
2020. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után zavaró.

Meg fogja unni. Egy férfi sem lehet türelmes örökké.


Oldódj fel ! Menni fog..

2020. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni, hogy igen, mert kétségek közt tud pl.: engem ez tartani, hogy van-e értelme folytatni, vagy sem? Érdeklem-e az illetőt, vagy sem?
2020. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdeményeztem beszélgetést...igaz csak pár perc volt, de jól éreztük magunkat. Félelem van bennem, hogy tolakodó vagyok és amikor újra találkozunk kissé távolságtartónak érzem magam..."várom", hogy Ő is tegyen direkt lépéseket...
2020. febr. 20. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz nyugodtan, nem lesz gond.

Viszont őt is hagyni kell, hogy kezdeményezzen. Ennek valahogy így kellene működni. Normális, ha kicsit zavar van a levegőben, de idővel el kell, hogy múljon.

2020. febr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!