Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szúrom el mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrom el mindig a magas lányokkal az ismerkedést? Már lassan az esélytelenek nyugalmával állok inkább hozzá

Figyelt kérdés

195 cm körüli srác vagyok és egy ideje már az van bennem, hogy inkább magas barátnőt szeretnék, valahol 175-185 cm körül. Nyilván ez csak egy szempont a sok közül, mert belsőleg legyünk kompatibilisek és legyen egy alapvető tetszés egymás iránt, de ha ezek megvannak, akkor újabban tetszik a magasság egy nőn, míg régebben ez nem foglalkoztatott.


Ennek ellenére, hogy itt is sokat olvastam arról, hogy a magas lányok magas férfit akarnak, ehhez képest aki néhány magas lánnyal ismerkedem egy évben, azokkal végül általában nem lesz semmi. Vagy nem érez semmit, vagy még nincs túl valakin, vagy csak legyünk barátok, vagy eltűnik szó nélkül, vagy ez, vagy amaz, stb. Tudom hogy nem tetszhetek mindenkinek, nem is ez a cél, de már azt is kezdem nevetségesnek találni, hogy úgy érzem nem tetszem egy magas nőnek sem. Az utcán is kezdem azt érezni, hogy átnéznek rajtam. Irigylem azokat a magas vagy átlagos magasságú srácokat, akiket szoktam magas lánnyal látni. (Természetesen ismerkedéskor nem hozom fel a magasságot, nem beszélek erről a dologról.)


Általánosságban nem vagyok szerencsétlen a nőknél, volt már több éves kapcsolatom és viszonylag jól nézek ki, de ez most valamiért nagyon nem akar sikerülni.

25/F



2020. ápr. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magas nő vagyok (177 centi körül) , alig ismerek hasonlóan magas nőt és utcán is ritkán látok hozzám hasonló magasságút. Magyarán baromi ritka, és így kevésből tudsz válogatni. Na nem mintha annyira keresnék a férfiak az ilyen magas nőket :D Utcán engem se szoktak megnézni, szerintem csak a nagyon jóképű férfiakat és szép nőket bámulják meg, illetve azt, akin valami feltűnő van.
2020. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem én nem erőltetném ennyire a pártalálást. 4 centivel vagyok alacsonyabb nálad és barátnőmmel akkor találkoztam először, amikor "ismerkedésmentes" időszakom volt. A magasság nekem is szempont, pontosan értem, h miért az neked is.

Sztem nincs veled se különösebb baj, kollega úr, csak még nem találtad meg a megfelelő nőt 😁 Don't fos és ne add fel!

29/F

2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ,,csak" 183 cm vagyok, viszont nekem is tetszenek a magas nők, igaz, nekem mindig is tetszettek.


Ha magasság alapján válogattam volna, akkor eddig egyetlen egy lány lett volna az életemben.


Nem szempont a magasság nálam, kivéve, ha túl alacsony, de ha meg magas, az külön jó. :)


27/F

2020. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 175 cm lány vagyok. És azért nálam is alap, hogy magasabb legyen a barátom.
2020. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!