Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen szexi "médiacsajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szexi "médiacsajoknak" és gyúrós instacsajoknak tényleg csak a magas kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük, mondjuk az olyan csajokat akik a Love Islandba jelentkeztek vagy akár a tipikus instacicákat akkor így a média azt mutatja, hogy leginkább a magas kigyúrt pasik kellenek nekik. És sokszor tényleg ez van nem csak a média szerint. Tudom, hogy sok más nő is van nem csak ők, viszont ha egy ilyen edzőtermi bombacsajt nézünk (ilyen tipikus instagramon mutatja, hogy milyen szép) aki mondjuk 170 centi akkor ő csak a kigyúrt 180+ centiseknek ad esélyt? Tehát ha egy 173 centis nem olyan izmos pasi (de ő is sportol rendszeresen csak nem kigyúrt és nem is magas) próbálkozik náluk akkor nem adnának esélyt neki csak egy magasabb és izmosabbnak? Belinkelek majd egy videót ami mutatja, hogy mire gondolok. Tehát ha valaki szintén sokat edz de nem olyan kigyúrt és nem is olyan magas annak alapból nincs sok esélye az ilyen csajoknál? És persze nem csak a videóban lévő csajnál hanem a hasonló csajoknál.


[link]



2020. márc. 21. 12:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Minek adjanak, mikor a jól kinezok között is találnak megfelelőt?

Amúgy neked miért ilyen nő kell? Ha neked atlagoskent nem felel meg egy átlagos lány, akkor ők miért érjék be maguknal rosszabbal?

2020. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nekik.
2020. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

A rövid válasz, hogy igen.

És sajnos ezek a "fitneszinstamodellek" a példaképei a legtöbb mai normális, egyszerű, átlagos lánynak is, és emiatt ők is a videóban szereplő "alfahmíeket" részesíti kegyre inkább előnyben.

Hát ez van, jelenleg ez a divat. Majd idővel változik (talán?).

Bár szerintem inkább ez lesz a jövő: https://www.youtube.com/watch?v=wZqGc55gMck

2020. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem, az ilyenek: [link]


Vagy a kockahastól lesz minőségi élet?

2020. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Számomra azoknak közük nincs ahhoz, hogy szexi, csupán sportos, rongyrázós plázalibák, akik egy magyar irodalmi könyvet soha nem olvastak el. Az ő értelmi szintjükhöz igenis a gyúrós, majom mimikájú, majdnem a fáról ugró Tarzan csávók illenek, velük lesznek meg a vadkapitalista témák. Értelmiségi férfiként neked legyen annyi méltóságod, hogy nem foglalkozol tartós kapcsolatban műveletlen emberekkel.34N.
2020. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Első nem vagyok átlagos, jóképű vagyok és okos csak nem vagyok se magas se kigyúrt. Tehát vannak értékeim csak az nem a sok izom meg a magasság hanem más. Pedig sokat edzettem több mint 5 évet de nem lettem tőle olyan izmos mint hittem, hogy leszek. Magas meg nem lettem és nem is leszek.
2020. márc. 21. 14:09
 7/28 anonim ***** válasza:
29%

5-ös

Utolsó miért kell lenézni aki edz.


Akkor a sok diplomás sporttársam mind hülyék,biztos puszira kapta a pénzügyi mesterszakos diplomáját meg a pazar állását.


Kérdező aki megteheti válogathat,ez egyértelmű.

2020. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tehát ha ezek a csajok lehetnének egy tök értelmes átlagos külsejű fickóval vagy egy buta kigyúrttal inkább a buta kigyúrt kellene nekik nem? Tehát oké, hogy válogatnak de lehet valaki jó pasi akkor is ha nem magas meg nincs 45 ös karja szálkásan és izmosan. Lehetne úgy válogatniuk, hogy csak diplomással akarnának összejönni.
2020. márc. 21. 14:21
 9/28 anonim ***** válasza:
34%

De ha kelendő a csaj és kap komoly szintű palit azt fogja választani.


Amúgy nem tudom mi ez kigyùrt-hülye kombó.


Nekem rengeteg sporttársam van mind diplomás komoly multiknál saját cégükben dolgoznak nyelveket beszélnek.


A kondisok nem hülyék csak sokan szeretnék ezt hinni.


Azt fogja választani aki neki a legjobban megfelel akire benedvesedik és megteheti.

2020. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Vagy gazdag legyen.
2020. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!