Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keresnek gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keresnek gazdag férfit ha mindenki a saját kiadásait fizeti a végén?

Figyelt kérdés

Külön kasszánál vannak a legtöbben a kapcsolatban, de igy is a nők többsége olyan férfit keres aki tehetős. De ha mindenki külön fizeti a saját kiadásait akkor minek kell egy pénzes férfi?

Egyetlen logikus érvelést tudok elfogadni, hogy a férfi lakásában élnek ami gyönyörű/drága környéken van és a nőnek nem kell albérletet fizetni. Bár hallottam olyanról hogy a rezsi egy részéhez a csajnak bele kellett adnia hiszen nem az ő lakása volt.

De ha mindenki a saját béréből él, minek kell pénzes pasit keresni?


2020. ápr. 17. 13:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Nektek mániátok azt hinni, hogy minden nőnek csak a pénz számít?

Legyen a pasinak normális munkája, akarjon fejlődni, tanulni, többet tenni magáért és a családjáért, ez anyagilag bőven elég.

2020. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
KSH alapján gondolkodsz? Csak mert a környezetemben elők közt nem tudok olyanról, hogy csak a pénz miatt lennének együtt. Vannak külön és közös kasszások is, de hogy valaki pénz alapjan keres párt és külön kasszán vannak nincs tudomásom. Szval talán jobb lenne nem általánosítani ennyire és azt a minimális körbe tartozokat meg kérdezd meg.
2020. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi egyformán ketesünk a párommal. De ha én keresnék ötször többet, mint ő, jó szívvel osztanám meg vele. És szerintem fordítva is így lenne. Ha két ember szereti egymást, akkor nem fognak fillérezgetni.
2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
keresünk
2020. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt, mert egy idő után már nem 50:50%-ban mennek a kiadások.



Másrészt, nagyon nem mindegy, hogy egy vizes, földszinti lakás fele rezsijét kell fizetned, vagy egy budai lakásét.


Lehet, hogy összegszerűen ugyanannyi a gázszámla, de az életminőség nagyon más :)

2020. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
1-es.Fejlődés-tanulás=több pénz.Ugye-ugye? Á,nem számít a pénz.
2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Egy értelmes, intelligens nő hasonló kvalitású férfit keres. Nem gazdagot, hanem értelmeset. Általában az értelmes emberek többre viszik az életben, de ez egy dolog.

Mivel nekem nőként saját lakásom van, nálam végképp nem értenéd meg, miért fontos az intelligens társ, hiszen te nem vagy az, ezért nem is érted, mekkora különbség van az olyanok és a magadfajták között.

Tudod, beszélgetésekben, humorban, szórakozásban, életvezetésben, jövőképben.

2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%
#1 "akarjon fejlődni, tanulni, többet tenni magáért és a családjáért" tehát még is csak biztosítson neked egyre több, és több javat, mert ülönben elég lenne, hogy magát ellássa, nem kéne "fejlődnie"...
2020. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

Mindig annyira vicces elolvasni, hogy a pénz nem számít a párválasztásnál senkinek.


Aztán valahogy a végén mégis a jobban menőknek kevesebb gondjuk van ezen a téren :)


(csak a saját példám: Egy új társasággal mentem el nyaralni. A csapat nagy része a tanár-könyvtáro-bölcsész sorozatból jött össze, nem túl drága kocsikkal. Érdekes rögtön vonzó lett mindkét férfi (én voltam az egyik), akinek látványosan drágább autója volt, mint a többieknek... De persze senk nem vallja be, hogy ez számít neki, mert akkor felszínes lenne)

2020. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdés a napokban ahol diploma nélküli nő kérdezte hogy találhat magának diplomás férfit.

Itt arról van szó hogy a havi 220.000 bérű adminisztrátor Juliska keresi a minimum 500.000 bérű Bélát akinek saját lakása van, autója. Oda költözhet Juliska az anyjától.

2020. ápr. 17. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!