Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangoztatják az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják az itteni felhasználók hogy mindenki keressen a saját kategóriájában amikor a szerelem vak és egy csúnya csóró pasinak is lehet gazdag csinos barátnője?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert mi realisták vagyunk :)
2017. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Csak ha a csunya csoro pasinak 2m-es farka van es legalabb ilyen hosszu is.
2017. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez az oldal egy hortobágyi délibáb, nem kell messzemenő következtetéseket levonni belőle. Hülyeség ez a kategorizálás, igazad van, Kérdező. Aki nem a 4 fal között éli az életét, az ezt láthatja is a mindennapokban.
2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2: Hát azzal egy nő nem igazán tud mit kezdeni, max a szakadok kifejezés új értelmet nyerne. :D


Kérdésre:

Ha megfigyeled, akkor van egy csoport aki ezt mondja, és van egy aki azt, mint te.

Amúgy meg az itteni felhasználókra ne alapozz szerintem. :D

2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó, kérdező. Én olyannal érzem jól magam, akivel nagyjából egy szinten mozgunk, gondolkodásmódban, életstílusban, és akivel lehet hosszú távon tervezni. Lehet a szerelem vak, és én dolgozó nő is beleszerethetek egy lusta disznóba, de nem fogok vele komoly terveket szövögetni, mert nálam az érzések és az ész együtt dönt hosszú távon, és ha azt látom valakin, hogy nem is törekszik, hanem csak elvárja, hogy eltartsák, az csak kihasználna, ezt pedig nem hagyom, mert nekem is kemény munka volt eljutni oda, ahol most tartok, és eltartom magam. :-)
2017. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően azok sulykolják a "suba subához" elvét, akik maguk se tartják be. Az ő filozófiájuk valami olyasmi, hogy "ide nekem a jócsajt/jópasit, az átlag meg kussoljon, fogja be a pofáját, és örüljön ha jut valaki". Nagyon háttal ülnek a lovon.


Csúnya és csóró pasinak max. akkor lehet barátnője, ha vásárol egyet.

2017. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!