Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végre találtam valaki érdekese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre találtam valaki érdekeset tinderen, hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés

Beszéltünk egy napot de nagyon elfoglalt és én is, ma csak msot érek rá de láttam, hogy nem írt egész nap. Tegnap nagyon lelkes lettem mert végre valakivel egyezett az értékrendünk legalábbis egyezni látszott meg az érdeklődési körünk. Ez az első társkeresős próbálkozásom, nagyon idegen nekem az egész social media használat is meg az itteni ismerkedés. Nem akarok nyomulósnak tűnni, de nagyon szeretnék találkozni vele (leginkább korona után).

Ez itt mindig így van, hogy beszélsz valakivel sokat egy nap és aztán örökre eltűnik?

mindketteen 23 évesek vagyunk én a lány


2020. ápr. 17. 19:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Tinderen én gyakran belefutottam ilyenbe sajnos.
2020. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tereld más platformra a beszélgetést, Facebook (mondjuk az ugyanúgy soc média :D) vagy hívjatok fel egymást, ha találkozni nem is tudtok egyelőre. Én se szeretem a társkeresőt, meg az online ismerkedést, de most ebben a helyzetben ez a legelérhetőbb :/
2020. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Lehet inkább letörlöm magam, ha nem regisztrálok nem érnének ilyen csalódások. Borzasztóan egészségtelen az egész..olyanokon aggódom, hogy biztos nem voltam elég szórakoztató vagy vicces, de basszus szöveges üzenetekről van sz..képernyőnyomogatásról. Mások ezt hogy bírják?
2020. ápr. 17. 20:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. bármelyik fórumon, közösségi oldalon előfordulhat, sajnos még hosszabb beszélgetés után is. Ha igazán érdekled őt, akkor meg fogod tudni tartani, ha nem érdekled, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fog menni. Egy nap még nem a világ, lehet, hogy holnap több ideje lesz, majd kiderül.
2020. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
szó, nem sz.
2020. ápr. 17. 20:02
 6/24 A kérdező kommentje:
De honna tudná, hogy nem vagyok érdekes csak egy cset alapján? Tudom, hogy most a sértett egom beszél belőlem..:(
2020. ápr. 17. 20:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sosem lehet tudni, miért lépnek le sokan, de ha valakinek esetleg tényleg nem vagy elég érdekes és szórakoztató, azzal mégis milyen kapcsolatot tudnál kialakítani? Egyébként a legtöbben rohanó életmódot folytatnak, és szeretnek elfeledkezni azokról, akik nem részei az életüknek, vagy mondjuk másokkal is ismerkednek, és képbe kerülnek olyanok, akiket "jobbaknak" vélnek (de ez nem jelenti azt, hogy valóban jobbak is).
2020. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok ezzel, én sem értem, hogyan érdekelheti ki valakk a "nem érdekes" jelzőt két mondat meg három smiley után... pont ezért nem szeretek chatelni. Több hetes írogatás után sem igazán ismerem az illető töredék személyiségét sem, az ilyen felületes üzenet váltással nem is lehet megismerni senkit. Tök személytelen az egész, meg ha vannak "mély beszélgetések", akkor is. Szerintem ezt csak a személyes találkozó dönti el.
2020. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdemelheti ki*
2020. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A rohanó világ kifogás nem érvényes mostanság, nem? reggeltől estig dolgom volt, most már ráérek még erre a platformra kérdéseket írni is. Na mindegy igazából kezdek beletörődni, csak megleptődtem. Még annyi, hogy ha valakinek változik a távolsága pl reggel 12 most meg 8 akkor közben megnyitotta az appot?
2020. ápr. 17. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!