Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végre találtam valaki érdekese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre találtam valaki érdekeset tinderen, hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés

Beszéltünk egy napot de nagyon elfoglalt és én is, ma csak msot érek rá de láttam, hogy nem írt egész nap. Tegnap nagyon lelkes lettem mert végre valakivel egyezett az értékrendünk legalábbis egyezni látszott meg az érdeklődési körünk. Ez az első társkeresős próbálkozásom, nagyon idegen nekem az egész social media használat is meg az itteni ismerkedés. Nem akarok nyomulósnak tűnni, de nagyon szeretnék találkozni vele (leginkább korona után).

Ez itt mindig így van, hogy beszélsz valakivel sokat egy nap és aztán örökre eltűnik?

mindketteen 23 évesek vagyunk én a lány


2020. ápr. 17. 19:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon sokat le lehet szűrni egy egynapos beszélgetésből, főleg ha komolyabb témák is felvetődnek. Pl. mennyire nyitott az illető, magányos vagy társas hobbijai vannak-e, mennyire kérdez vissza egy beszélgetés során, hogyan vélekedik önmagáról és más emberekről, folyamatosan csak önmagáról beszél-e, vagy odafigyel a másikra, dicsekvő-e vagy szerényebb típus, egy nő hogyan reagál mondjuk egy bókra stb. Csak egy példa: ha itt elolvasok egy hosszabban kifejtett kérdést, akkor nagyjából el tudom dönteni, hogy kíváncsi lennék-e a másik emberre, pedig csak az írásképet, a fogalmazási készségét, a szóhasználatát látom, és ha pl. minden mondata tele van irritáló helyesírási hibákkal, akkor azt mondom, hogy még annyira sem érdekelne az illető, hogy egyáltalán elkezdjek vele beszélgetni.
2020. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb. 3/4 éve Tinderezek, bár voltak benne több hónapos szünetek, de leírom az "alapszabályokat", hogy megóvd magad a csalódástól:


1. A match önmagában vidám dolog, de semmit nem jelent. Férfiként nekem a match-ek kb. 50%-a írt vissza.


2. Ha visszaír és beszélgettek az jó, de önmagában szintén nem ad okot a sikerre. Itt vagy ő nem ír többé, vagy én nem keresem többé, de kb. 40-50%-ból lesz találkozó. Vagyis a fentiekkel együtt én 4-5 matchből csak eggyel jutok el a randiig (de tény, hogy én válogatós vagyok).


3. Ha nem lenne korona, akkor minél hamarabb (én már az 1. beszélgetés során megteszem alapesetben) szervezzetek személyes találkozót. Itt kapaszkodj meg, én a 2. randitól sose jutottam tovább (kb. 10 emberrel találkoztam). Általában nem éreztem a nagy érdeklődést, ezért vártam, hogy ők keressenek, de ők se kerestek, így hagytam a francba. Szerintem a lányoknak is proaktívnak kell lenniük a 2. találkozó után, nem csak "elviselni", hogy valaki hurcolássza őket jó helyekre... (Amúgy holnap lesz ismét egy 2. randim, drukkoljatok, hogy legyen 3. is :D).


+1 Korona helyzet: ez eléggé betett az "első chat alatt elhívom" taktikának. Most tini módjára akár egy hetes, egész estés írogatások vannak, de egy nagyon szimpatikus jelölttel egy hét után mérlegeltük a "járványügyi kockázatot" (mindketten hetek óta home officeban toljuk 0 tünettel, boltba csak ritkán megyünk akkor is maszk+kesztyű, minden fertőtlenítve stb.), így leszerveztünk egy találkozót (de idős rokon biztos, ami biztos, egyikünk se fog látogatni utána). Mivel minden zárva van, kora esti volt az időpont (vagyis park is kilőve) ezért rendhagyó módon saját magamhoz szerveztem a talit (ilyet sose tennék).

De ez nagy macera. Viszont a több hetes chatelés személyes találkozó nélkül biztos, hogy mindent kiöl és az első tali előtt elunjátok egymást... Akkor lehet, hogy még az is jobb, hogy megbeszélitek, hogy pl. 1 hónap múlva megbeszélitek a történéseket és meglátjátok, akkor mi lesz...


32F

2020. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Tinderes "beszélgetés közbeni eltűnések" aránya eddig kb. 100 nőből 98. A maradék kettő közül egyik "beteg" lesz pont randi napján, másikkal jártunk pár hónapon át aztán ennyi. Kész szenvedés az egész.
2020. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#10: Van, akinek este pl. már kedve/energiája nincs arra, hogy írogasson, még ha ideje lenne is. Én pl. napközben dolgozom, utána jó idő esetén ténykedés a kertben, meg az egyéb plusz feladataimmal is foglalkoznom kellene, és gyakran azt veszem észre, hogy önmagamra, a szórakozásra még nem is fordítottam időt, pedig már éjszaka van. Az egész napi lélekölő robot miatt sokszor még pl. zenét hallgatni sincs kedvem, és olyan vagyok, mint egy totálkáros zsebtelep, egyszerűen csak vagyok a világban, és alig hiszem, hogy vége legyen a napnak. Mondjuk én egyébként sem vagyok netfüggő, a közösségi oldalakon sem lógok folyamatosan, sőt, van, hogy hetek múlva válaszolok egy-egy üzenetre, annyira nincs kedvem másokkal foglalkozni. Munka közben is jórészt csak a számítógépet püfölöm, és a képernyőre bambulok, néha este már abszolút nincs kedvem és energiám megint csak ilyen dolgokkal foglalkozni.
2020. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ha beteget jelent, az még a jobbik eset. Nem tinderes ismerkedés volt, de velem megesett, hogy a csaj nem jött el a 2. randira, pedig még előző este is beszéltük, hogy akkor másnap találkozunk. Miatta utaztam oda-vissza vagy 130 km-t, és amikor hívtam, hogy hol van, fel se vette a telefont. Sajnos ilyen világot élünk, egyáltalán nem könnyű párt találni, nem is értem, hogy másoknak hogyan sikerül.
2020. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha kezdo vagy, meg nem jottel bele. Eloszor is, egy jol sikerult beszelgetes lehet egyoldalu. Masreszt annyi ember ir egymasra menetkozben, hogy szo nelkul megy a lemorzsolodas.

Amikor pedig a masik latja azt a fajta lelkesedest, hogy vegre, megvan, az sokakat nyomaszt.

Ha nem ir, nem erdemes keresni, mert tudna irni, ha akarna.

De megis a leghatekonyabb modja a tarskeresesnek, csak nagyon tomeny, sok kudarc meg bosszusag is akad utkozben. Sok ismerosom komoly nagy szerelmet, tarsat talalt ott.

2020. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem is szeretnék belejönni, nem szándékozom felállni erre a katalógus párkeresés stílusra, hogy lehet a következőő jobb lesz, szerintem az amitől a mmásik jobb lehetne felhozható munkával és közös energiabefektetéssel az elsőben... amugy egyre hülyébben érzem magam a kommenteket olvasgatva, lehet túl idealista vagyok komoly kapcsolatot keresve 23 évesen? Nem akarok emberről emberre szállni és próbálgatni őket.
2020. ápr. 17. 21:02
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Pedig azt fogod.
2020. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#17: Pedig olyan nem lesz, hogy csak egyszer próbálkozol, és azonnal megismered az igazit, akivel leélheted az egész életed. Gyakran még kapcsolatból is több szükséges, hogy legyen elég tapasztalatod, hogy meglásd, kivel nem illetek össze, milyen hibákat követtek el stb. De ha 23 évesen nem látod be, hogy a pártalálás csak próbálkozásokon keresztül működhet, akkor neked még talán korai ilyesmivel foglalkoznod.
2020. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én értem mire gondolsz. Nem gondolom, hogy próbálgatni kéne a partnereket. Én ehhez mindig csak barátilag álltam hozzá. Semmi csók, semmi egyéb, még valakiről azt nem gondolom, hogy szívesen lennék a barátnője. Persze ezt pedig nem gondolom minden második srácról. De egyébként a módszer nem jó :D Ha valakihez barátilag viszonyulsz, az valószínűleg találkozni se akar majd veled. Pedig számomra teljesen logikus, hogy senki ismeretlen emberrel nem találkozok bármi több reményében először.
2020. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!