Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért majdnem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért majdnem csak 18-19 éves lányok lájkolnak? 26/F

Figyelt kérdés

Alapvetően nem lenne baj, a nagyszüleim közül is az egyik páros akkor házasodott össze, amikor papa 30, mama 20 éves volt, a másiknál pedig papa 24, mama 19. De pár kivétellel buták, mint az állat. Ha összetett mondatot írok nekik, arra már nem képes reagálni a nagy részük, miközben ugyanerre a stílusra a pár évvel idősebb csajok egy jó része vevő. Nem értik a szarkazmust, nem értik a humor jelentős részét. (Nem kell mindenkivel kompatibilis legyen valakinek a humora, de itt majdnem senki nem érti azt, amivel máskor nem szokott baj lenni.)


Arcra elég fiatalnak nézek ki. Manapság is 20-22-nek mondanak, a személyimet is legutoljára 24 évesen kérték el. De a valódi korommal vagyok fent, amit bárki láthat is, jobbra húzás előtt is.


2020. ápr. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg botok.
2020. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a korodra mennek,hanem hogy hogyan nézel ki.
2020. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani, hogy milyen korú lányokat keresel.
2020. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán miért számít annyira a kor neked? Lehet egy 18-19 éves csaj érettebb gondolkodású, de lehet hogy még kislányos, de inkább az előbbi valószínű. Ha túl fiatalnak nézel ki, a korodbeli nők rád se fognak nézni. Ezt tapasztalatból mondom, én 27 vagyok, és még tavaly is elkérték a személyimet, és én is az ilyen 18-20 év körüli lányoknak jövök be általában.
2020. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.


Ha még látod: Nem, én azt látom hogy a legtöbb 18-19 éves buta, mint a tök. Vagy még csak nagyon kislányok. Bár sok a buta is.


Egyébként semmi baj nem lenne azzal, hogy nekik jövök be, de sajnos az is ott van, hogy ilyen is volt már, hogy megtudták tényleg annyi vagyok amennyi oda van írva (többen azt hitték az a kor csak viccből van) és akkor már nem akartak ismerkedni, mert nem tudtak akkora korkülönbséget elképzelni.


Egyébként egyetértek. Jól nézek ki összességében, de egyszerűen túl kölyökképem van. A korombeli lányok rám sem néznek.

2020. ápr. 10. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!